Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBK sezono atidarymas, Data: 2019-10-12, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12  
 1   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė        
 32       ->        
  [69] 12:55   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 17   Gediminas Buitvydas 
 Agnė Stankutė 
    21:13  21:14 [19']      
[53] 12:05   E.Jonkus, R.Vidzėnaitė        
 16   Emilis Jonkus 
 Rusnė Vidzėnaitė 
  21:13  22:20 [22']        
    [88] 13:45   E.Joly-Testault, R.Milašauskaitė    
 9   Ervan Joly-Testault 
 Roberta Milašauskaitė 
      21:15  21:11 [22']    
 E.Joly-Testault, R.Milašauskaitė        
 24       ->        
  [70] 12:55   E.Joly-Testault, R.Milašauskaitė      
 25         21:14  21:18 [23']      
 J.Seniūnas, K.Kisieliūtė        
 8   Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
  ->        
      [112] 15:05   E.Joly-Testault, R.Milašauskaitė  
 5   Darius Likas 
 Rūta Žigienė 
        21:18  21:19 [27']  
 D.Likas, R.Žigienė        
 28       ->        
  [71] 12:55   P.Bareika, S.Kliaubienė      
 21   Artūras Sirbikė 
 Gintarė Zajarskienė 
    21:19  21:15 [26']      
[54] 12:05   P.Bareika, S.Kliaubienė        
 12   Paulius Bareika 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:19  21:8 [25']        
    [89] 13:45   P.Liutikas, D.Liutikė    
 13   Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
      21:4  21:11 [21']    
[55] 12:30   P.Liutikas, D.Liutikė        
 20   Dominykas Paulauskas 
 Sigita Grigaravičienė 
  21:9  21:10 [28']        
  [72] 12:55   P.Liutikas, D.Liutikė      
 29         21:10  21:5 [19']      
 R.Galvanauskas, R.Bubulienė        
 4   Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
  ->         1-a vieta
        [135] 15:55   E.Joly-Testault, R.Milašauskaitė
 3   Tadas Jarutis 
 Renata Staupelienė 
          21:15  21:19 [23']
 T.Jarutis, R.Staupelienė        
 30       ->        
  [73] 13:20   T.Jarutis, R.Staupelienė      
 19   Ramūnas Dovydėnas 
 Diana Darbutienė 
    22:20  21:9 [24']      
[56] 12:30   R.Dovydėnas, D.Darbutienė        
 14   Darius Jurgilas 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  21:17  21:14 [25']        
    [90] 13:45   M.Kancleris, G.Krizonytė    
 11   Mindaugas Kancleris 
 Gerda Krizonytė 
      21:13  21:11 [20']    
[57] 12:30   M.Kancleris, G.Krizonytė        
 22   Justinas Skarinkevičius 
 Vilma Kudabienė 
  21:17  21:18 [23']        
  [74] 13:20   M.Kancleris, G.Krizonytė      
 27         21:17  21:7 [20']      
 A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė        
 6   Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
  ->        
      [113] 15:05   M.Kancleris, G.Krizonytė  
 7   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
        21:8  21:10 [21']  
 K.Krūminas, G.Krūminienė        
 26       ->        
  [75] 13:20   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 23   Pavel Šavareiko 
 Viktorija Guseva 
    21:11  21:15 [19']      
[58] 12:30   L.Žibūda, D.Bogatko        
 10   Lauras Žibūda 
 Dalia Bogatko 
  15:21  21:13  21:18 [38']        
    [91] 14:15   K.Krūminas, G.Krūminienė    
 15   Tomas Petrauskas 
 Diana Valantinaitė 
      20:22  21:14  24:22 [36']    
[59] 12:30   M.Smalskis, K.Rutkauskaitė        
 18   Mantas Smalskis 
 Kamilė Rutkauskaitė 
  21:18  21:10 [21']      P.Liutikas, D.Liutikė   3-a vieta
  [76] 13:20   M.Smalskis, K.Rutkauskaitė   [136] 16:25   K.Krūminas, G.Krūminienė
 31         16:21  21:14  21:11 [29']    K.Krūminas, G.Krūminienė   21:16  21:17 [25']
 T.Paliulis, E.Grigeliūnienė        
 2   Tautvydas Paliulis 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
      [114] 15:05   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
       P.Bareika, S.Kliaubienė   21:17  21:11 [23']   5-a vieta
        [137] 16:25   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė
       T.Jarutis, R.Staupelienė     21:11  21:10 [19']
      [115] 15:05   M.Smalskis, K.Rutkauskaitė  
       M.Smalskis, K.Rutkauskaitė   21:11  21:12 [20']  
           
           
         P.Bareika, S.Kliaubienė   7-a vieta
        [138] 16:25   P.Bareika, S.Kliaubienė
         T.Jarutis, R.Staupelienė   17:21  21:16  21:18 [41']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Jonkus, R.Vidzėnaitė      
    [92] 14:15   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė    
     J.Seniūnas, K.Kisieliūtė   15:21  21:9  21:16 [30']    
      [116] 15:05   D.Likas, R.Žigienė  
     D.Likas, R.Žigienė     21:13  13:21  21:11 [32']  
    [93] 14:15   D.Likas, R.Žigienė    
     R.Galvanauskas, R.Bubulienė   20:22  21:6  21:14 [33']     9-a vieta
        [139] 16:25   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
     R.Dovydėnas, D.Darbutienė       21:15  21:14 [27']
    [94] 14:15   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė    
     A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė   21:17  21:7 [21']    
      [117] 15:05   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė  
     L.Žibūda, D.Bogatko     21:16  21:16 [22']  
    [95] 14:15   L.Žibūda, D.Bogatko    
     T.Paliulis, E.Grigeliūnienė   21:15  16:21  23:21 [34']    
           
         J.Seniūnas, K.Kisieliūtė   11-a vieta
        [140] 16:25   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė
         L.Žibūda, D.Bogatko   21:19  21:16 [25']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Jonkus, R.Vidzėnaitė    
      [118] 15:30   E.Jonkus, R.Vidzėnaitė  
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   19:21  22:20  21:15 [37']   13-a vieta
        [141] 16:25   T.Paliulis, E.Grigeliūnienė
       R.Dovydėnas, D.Darbutienė     20:22  21:15  21:13 [33']
      [119] 15:30   T.Paliulis, E.Grigeliūnienė  
       T.Paliulis, E.Grigeliūnienė   21:17  21:10 [21']  
           
           
         R.Galvanauskas, R.Bubulienė   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      R.Dovydėnas, D.Darbutienė   ->
         
   G.Buitvydas, A.Stankutė      
   G.Buitvydas, A.Stankutė   ->      
     G.Buitvydas, A.Stankutė    
      ->    
   .      
    ->      
      [120] 15:30   D.Paulauskas, S.Grigaravičienė  
        21:17  21:12 [22']  
   A.Sirbikė, G.Zajarskienė      
   A.Sirbikė, G.Zajarskienė   ->      
    [96] 14:15   D.Paulauskas, S.Grigaravičienė    
   D.Paulauskas, S.Grigaravičienė     21:17  21:14 [24']    
   D.Paulauskas, S.Grigaravičienė      
    ->       17-a vieta
        [142] 16:25   J.Skarinkevičius, V.Kudabienė
          21:10  22:20 [24']
   D.Jurgilas, R.Šutaitė-Giedraitienė      
   D.Jurgilas, R.Šutaitė-Giedraitienė   ->      
    [97] 14:15   J.Skarinkevičius, V.Kudabienė    
   J.Skarinkevičius, V.Kudabienė     21:15  21:13 [18']    
   J.Skarinkevičius, V.Kudabienė      
    ->      
      [121] 15:30   J.Skarinkevičius, V.Kudabienė  
        21:15  21:11 [20']  
   P.Šavareiko, V.Guseva      
   P.Šavareiko, V.Guseva   ->      
    [98] 14:15   P.Šavareiko, V.Guseva    
   T.Petrauskas, D.Valantinaitė     21:16  22:20 [27']    
   T.Petrauskas, D.Valantinaitė      
    ->    G.Buitvydas, A.Stankutė   19-a vieta
       
         P.Šavareiko, V.Guseva   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       A.Sirbikė, G.Zajarskienė  
       A.Sirbikė, G.Zajarskienė   ->   21-a vieta
       
       D.Jurgilas, R.Šutaitė-Giedraitienė     ->
       
       T.Petrauskas, D.Valantinaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.