Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Summer in the City, Data: 2019-07-20, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kiryl Ashurkevich 
 Aurelija Pakšytė 
19
21
21
14
20
22
 28'
21
19
21
15
 19'
102/91
11
1
1
2 Simas Malakauskas 
 Indrė Gudelytė 
21
19
14
21
22
20
 28'
17
21
10
21
 15'
84/102
-18
1
3
3 Darius Likas 
 Lina Būraitė 
19
21
15
21
 19'
21
17
21
10
 15'
76/69
7
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
21
10
21
16
 16'
21
7
21
6
 14'
84/39
45
2
1
2 Audrius Butkus 
 Alina Michaliova 
10
21
16
21
 16'
21
8
21
7
 13'
68/57
11
1
2
3 Ihar Tsybenka 
 Anastasiya Zaitsava 
7
21
6
21
 14'
8
21
7
21
 13'
28/84
-56
0
3



2019-07-20  
   1-a vieta
 1    Kiryl Ashurkevich,  Aurelija Pakšytė  
[7] 10:30   V.Salietis, A.Brikaitė
 2    Vidas Salietis,  Aušra Brikaitė   21:18  17:21  21:19 [34']
   



2019-07-20  
   3-a vieta
 4    Audrius Butkus,  Alina Michaliova  
[8] 10:30   D.Likas, L.Būraitė
 5    Darius Likas,  Lina Būraitė   21:10  21:11 [14']
   



2019-07-20  
   5-a vieta
 3    Simas Malakauskas,  Indrė Gudelytė  
[9] 11:00   S.Malakauskas, I.Gudelytė
 6    Ihar Tsybenka,  Anastasiya Zaitsava   21:6  21:13 [14']
   



2019-07-20  
   7-a vieta
 7      
[10] 11:00 
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.