Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP1], Data: 2019-09-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Jelena Puchova 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Kavaliauskas, J.Puchova      
 16       ->      
  [34] 12:20    R.Kavaliauskas, J.Puchova    
 9   Orestas Renevis 
 Rūta Žigienė 
    21:14  21:13 [14']    
[32] 11:50    M.Danys, E.Bagdonienė      
 8   Mindaugas Danys 
 Eglė Bagdonienė 
  21:9  21:15 [18']      
    [39] 12:50    R.Kavaliauskas, J.Puchova  
 5   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
      21:12  19:21  21:14 [29']  
 P.Gečas, G.Plečkaitytė      
 12       ->      
  [35] 12:20    A.Nareika, K.Nareikienė    
 13         21:19  16:21  21:19 [33']    
 A.Nareika, K.Nareikienė      
 4   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
  ->       1-a vieta
      [43] 12:50    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė
 3   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
        21:16  13:21  21:18 [32']
 S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 14       ->      
  [36] 12:20    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
 11         21:17  19:21  21:6 [28']    
 J.Pauliukas, T.Rakauskaitė      
 6   Jurgis Pauliukas 
 Toma Rakauskaitė 
  ->      
    [40] 12:50    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė  
 7   Julius Masaitis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
      21:15  21:16 [17']  
[33] 12:20    A.Thapliyal, G.Krivonosovaitė      
 10   Anant Thapliyal 
 Goda Krivonosovaitė 
  21:14  21:13 [16']      
  [37] 12:20    A.Thapliyal, G.Krivonosovaitė    
 15         21:14  21:18 [19']    
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 2   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->    A.Nareika, K.Nareikienė   3-a vieta
      [43] 12:50    A.Nareika, K.Nareikienė
       A.Thapliyal, G.Krivonosovaitė   21:16  21:16 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Danys, E.Bagdonienė    
    [41] 12:50    P.Gečas, G.Plečkaitytė  
     P.Gečas, G.Plečkaitytė   23:21  21:18 [18']   5-a vieta
      [44] 13:20    P.Gečas, G.Plečkaitytė
     J.Pauliukas, T.Rakauskaitė     21:16  21:11 [17']
    [42] 12:50    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:9  22:20 [18']  
         
         
       M.Danys, E.Bagdonienė   7-a vieta
      [45] 13:20    J.Pauliukas, T.Rakauskaitė
       J.Pauliukas, T.Rakauskaitė   19:21  21:14  21:16 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   O.Renevis, R.Žigienė    
   O.Renevis, R.Žigienė   ->    
    [38] 12:20   O.Renevis, R.Žigienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [46] 13:20    J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė
        18:21  21:17  21:5 [26']
   .    
    ->    
     J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė  
   J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė     ->  
   J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
      [47] 13:20 
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
      [48] 13:20 
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
      [49] 13:20 
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.