Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas), Data: 2019-11-02, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-02 2019-11-02 2019-11-02 2019-11-02  
 1   Rasa Šulnienė 
 Monika Plytnikaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Šulnienė, M.Plytnikaitė      
 16       ->      
  [105] 16:10   R.Šulnienė, M.Plytnikaitė    
 9   Rūta Bubulienė 
 Dovilė Butvydaitė 
    21:9  21:18 [25']    
[87] 14:55   V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė      
 8   Vaida Žitlinskaitė 
 Justė Kazakauskaitė 
  17:21  21:19  21:12 [36']      
    [121] 17:25   R.Šulnienė, M.Plytnikaitė  
 5   Aušrinė Balazaitė 
 Sonata Zinkevičienė 
      21:2  21:12 [20']  
 A.Balazaitė, S.Zinkevičienė      
 12       ->      
  [106] 16:10   E.Ramanauskaitė, A.Bačkaitienė    
 13         21:23  21:16  21:15 [39']    
 E.Ramanauskaitė, A.Bačkaitienė      
 4   Eglė Ramanauskaitė 
 Asta Bačkaitienė 
  ->       1-a vieta
      [135] 18:15   R.Šulnienė, M.Plytnikaitė
 3   Sandra Čečkauskienė 
 Ramunė Petrošienė 
        12:21  21:9  21:18 [35']
 S.Čečkauskienė, R.Petrošienė      
 14       ->      
  [107] 16:10   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 11         16:21  21:18  21:19 [35']    
 D.Rutkauskaitė, J.Vadeikienė      
 6   Dovilė Rutkauskaitė 
 Judita Vadeikienė 
  ->      
    [122] 17:25   R.Gečaitė, A.Pakšytė  
 7   Danyu Zhong 
 Jurgita Bilienė 
      21:12  21:10 [21']  
[88] 15:20   D.Zhong, J.Bilienė      
 10   Fausta Gedminaitė 
 Milanta Sutkutė 
  21:16  21:13 [29']      
  [108] 16:35   R.Gečaitė, A.Pakšytė    
 15         21:8  21:13 [24']    
 R.Gečaitė, A.Pakšytė      
 2   Rugilė Gečaitė 
 Aurelija Pakšytė 
  ->    E.Ramanauskaitė, A.Bačkaitienė   3-a vieta
      [136] 18:15   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė
       S.Čečkauskienė, R.Petrošienė   21:11  21:15 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė    
    [123] 17:25   A.Balazaitė, S.Zinkevičienė  
     A.Balazaitė, S.Zinkevičienė   21:18  21:14 [24']   5-a vieta
      [137] 18:15   D.Rutkauskaitė, J.Vadeikienė
     D.Rutkauskaitė, J.Vadeikienė     21:18  21:11 [23']
    [124] 17:25   D.Rutkauskaitė, J.Vadeikienė  
     D.Zhong, J.Bilienė   21:13  21:8 [24']  
         
         
       V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė   7-a vieta
      [138] 18:15   V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė
       D.Zhong, J.Bilienė   21:16  21:8 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Bubulienė, D.Butvydaitė    
   R.Bubulienė, D.Butvydaitė   ->    
     R.Bubulienė, D.Butvydaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [139] 18:15   F.Gedminaitė, M.Sutkutė
        23:21  19:21  21:16 [39']
   .    
    ->    
     F.Gedminaitė, M.Sutkutė  
   F.Gedminaitė, M.Sutkutė     ->  
   F.Gedminaitė, M.Sutkutė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.