Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas), Data: 2019-11-02, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-02 2019-11-02 2019-11-02 2019-11-02  
 1   Marijus Stankevičius 
 Kristina Poškutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Stankevičius, K.Poškutė      
 16       ->      
  [16] 10:20   M.Stankevičius, K.Poškutė    
 9   Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
    21:19  21:12 [22']    
[4] 09:30   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė      
 8   Ramūnas Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
  21:8  10:21  21:13 [32']      
    [36] 11:35   E.Joly-Testault, R.Milašauskaitė  
 5   Edgaras Gusarovas 
 Eglė Gedminienė 
      21:19  21:9 [33']  
[5] 09:30   E.Joly-Testault, R.Milašauskaitė      
 12   Ervan Joly-Testault 
 Roberta Milašauskaitė 
  21:12  21:9 [19']      
  [17] 10:20   E.Joly-Testault, R.Milašauskaitė    
 13   Laimis Fiodorovas 
 Renata Bernotė 
    21:13  21:16 [22']    
[6] 09:30   R.Šimonis, V.Martinkienė      
 4   Remigijus Šimonis 
 Vaida Martinkienė 
  21:17  21:11 [22']       1-a vieta
      [52] 12:25   E.Joly-Testault, R.Milašauskaitė
 3   Marius Armonas 
 Rūta Bubulienė 
        18:21  21:18  21:18 [31']
[7] 09:30   M.Armonas, R.Bubulienė      
 14   Jonas Maziliauskas 
 Monika Viliūnaitė 
  21:14  25:27  21:18 [41']      
  [18] 10:20   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė    
 11   Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
    21:11  22:20 [19']    
[8] 09:55   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė      
 6   Evaldas Gedminas 
 Lina Gorienė 
  21:11  21:7 [18']      
    [37] 11:35   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė  
 7   Sigitas Galentas 
 Renata Staupelienė 
      21:13  16:21  21:12 [32']  
[9] 09:55   D.Likas, D.Valantinaitė      
 10   Darius Likas 
 Diana Valantinaitė 
  21:14  21:14 [22']      
  [19] 10:20   E.Peleckis, I.Peleckienė    
 15   Ramūnas Ražanauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
    21:19  21:15 [23']    
[10] 09:55   E.Peleckis, I.Peleckienė      
 2   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  21:9  8:21  21:10 [34']    M.Stankevičius, K.Poškutė   3-a vieta
      [53] 12:25   M.Stankevičius, K.Poškutė
       E.Peleckis, I.Peleckienė   16:21  21:11  21:10 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė    
    [38] 11:35   R.Šimonis, V.Martinkienė  
     R.Šimonis, V.Martinkienė   8:21  21:19  22:20 [54']   5-a vieta
      [54] 12:25   R.Šimonis, V.Martinkienė
     M.Armonas, R.Bubulienė     21:15  21:14 [20']
    [39] 11:35   D.Likas, D.Valantinaitė  
     D.Likas, D.Valantinaitė   21:17  21:17 [28']  
         
         
       A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė   7-a vieta
     
       M.Armonas, R.Bubulienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Paškevičius, J.Paškevičienė    
   R.Paškevičius, J.Paškevičienė   ->    
    [40] 11:35   E.Gusarovas, E.Gedminienė  
   E.Gusarovas, E.Gedminienė     10:21  21:16  21:12 [46']  
  [20] 10:20   E.Gusarovas, E.Gedminienė    
   L.Fiodorovas, R.Bernotė   21:15  21:19 [22']     9-a vieta
      [55] 12:25   E.Gusarovas, E.Gedminienė
   J.Maziliauskas, M.Viliūnaitė       21:11  21:17 [21']
  [21] 10:20   J.Maziliauskas, M.Viliūnaitė    
   E.Gedminas, L.Gorienė   21:12  21:9 [18']    
    [41] 11:35   J.Maziliauskas, M.Viliūnaitė  
   S.Galentas, R.Staupelienė     23:21  19:21  23:21 [46']  
  [22] 10:45   R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė    
   R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė   21:9  21:9 [22']    
         
       R.Paškevičius, J.Paškevičienė   11-a vieta
     
       R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     L.Fiodorovas, R.Bernotė  
     L.Fiodorovas, R.Bernotė   ->   13-a vieta
     
     E.Gedminas, L.Gorienė     ->
     
     S.Galentas, R.Staupelienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B 
     U-19 D 
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.