Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevezys City Open, Data: 2020-02-29, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Diana Valantinaitė 
 Greta Šukutytė 
21
7
21
9
 18'
21
11
21
13
 21'
21
9
21
16
 25'
126/65
61
3
1
2 Vilma Galinytė 
 Dalia Sunklodė 
7
21
9
21
 18'
22
20
21
15
 29'
21
15
21
13
 29'
101/105
-4
2
2
3 Asta Mastavičiūtė 
 Miglė Riaubaitė 
11
21
13
21
 21'
20
22
15
21
 29'
19
21
21
7
21
15
 40'
120/128
-8
1
3
4 Sigita Grigaravičienė 
 Gitana Pšibilskienė 
9
21
16
21
 25'
15
21
13
21
 29'
21
19
7
21
15
21
 40'
96/145
-49
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jolanta Sereckienė 
 Renata Platakytė 
20
22
21
18
21
18
 40'
18
21
15
21
 16'
95/100
-5
1
2
2 Kamilė Rutkauskaitė 
 Evelina Keturakytė 
22
20
18
21
18
21
 40'
15
21
8
21
 19'
81/104
-23
0
3
3 Asta Mažulienė 
 Modesta Kožkuvienė 
21
18
21
15
 16'
21
15
21
8
 19'
84/56
28
2
1



2020-02-29  
   1-a vieta
 1    Diana Valantinaitė,  Greta Šukutytė  
[104] 14:55   D.Valantinaitė, G.Šukutytė
 6    Asta Mažulienė,  Modesta Kožkuvienė   26:24  21:19 [35']
   



2020-02-29  
   3-a vieta
 2    Jolanta Sereckienė,  Renata Platakytė  
[105] 14:55   J.Sereckienė, R.Platakytė
 3    Vilma Galinytė,  Dalia Sunklodė   21:18  21:7 [29']
   



2020-02-29  
   5-a vieta
 4    Kamilė Rutkauskaitė,  Evelina Keturakytė  
[106] 14:55   K.Rutkauskaitė, E.Keturakytė
 5    Asta Mastavičiūtė,  Miglė Riaubaitė   21:10  21:11 [20']
   



 
   7-a vieta
 7    Sigita Grigaravičienė,  Gitana Pšibilskienė  
 S.Grigaravičienė, G.Pšibilskienė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.