Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevezys City Open, Data: 2020-02-29, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-29 2020-02-29 2020-02-29  
 1   Rimantas Jurkuvėnas ,   Jolanta Sereckienė   Dėl 1-4 vietų    
[5] 10:00   R.Jurkuvėnas, J.Sereckienė    
 8   Pavel Šavareiko ,   Viktorija Ivaščenkova    21:13  21:16 [38']    
  [17] 10:20   R.Jurkuvėnas, J.Sereckienė  
 5   Mindaugas Macijauskas ,   Asta Mažulienė      21:16  21:18 [23']  
[6] 10:00   M.Macijauskas, A.Mažulienė    
 4   Uldis Lazdinš ,   Ingūna Aldina    21:12  21:18 [31']    1-a vieta
    [29] 11:10   R.Jurkuvėnas, J.Sereckienė
 3   Aleksas Tamašauskas ,   Modesta Kožkuvienė        21:11  21:7 [21']
[7] 10:00   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė    
 6   Augustas Janušonis ,   Rusnė Vidzėnaitė    21:13  21:15 [31']    
  [18] 10:20   R.Banelis, R.Platakytė  
 7   Artūras Sirbikė ,   Miglė Riaubaitė      6:21  21:19  21:9 [32']  
[8] 10:00   R.Banelis, R.Platakytė    
 2   Raimondas Banelis ,   Renata Platakytė    21:13  21:15 [35']    
     
     M.Macijauskas, A.Mažulienė  3-a vieta
  [30] 11:10   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė   21:17  21:14 [24']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   P.Šavareiko, V.Ivaščenkova    
  [19] 10:45   U.Lazdinš, I.Aldina  
   U.Lazdinš, I.Aldina   16:21  21:6  21:14 [36']  5-a vieta
    [31] 11:10   U.Lazdinš, I.Aldina
   A.Janušonis, R.Vidzėnaitė     21:17  15:21  21:9 [34']
  [20] 10:45   A.Sirbikė, M.Riaubaitė  
   A.Sirbikė, M.Riaubaitė   21:15  22:20 [35']  
       
       
     P.Šavareiko, V.Ivaščenkova  7-a vieta
    [32] 11:10   P.Šavareiko, V.Ivaščenkova
     A.Janušonis, R.Vidzėnaitė   21:18  21:11 [26']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.