Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevezys City Open, Data: 2020-02-29, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-29 2020-02-29 2020-02-29  
 1   Romutis Juodsnukis   Dėl 1-4 vietų    
[122] 16:15   R.Juodsnukis    
 8   Kęstutis Lukoševičius    21:6  21:10 [20']    
  [146] 17:50   R.Juodsnukis  
 5   Edgaras Plauška      16:21  21:14  21:18 [32']  
[123] 16:15   E.Plauška    
 4   Egidijus Serdikevičius    21:4  21:6 [15']    1-a vieta
    [170] 19:10   R.Juodsnukis
 3   Patrikas Taura        12:21  21:14  21:13 [32']
[124] 16:15   M.Šiupinys    
 6   Mantas Šiupinys    21:17  23:21 [23']    
  [147] 17:50   M.Mažalskis  
 7   Mindaugas Mažalskis      21:14  21:7 [18']  
[125] 16:15   M.Mažalskis    
 2   Rojus Vaitkevičius    21:8  21:9 [21']    
     
     E.Plauška  3-a vieta
  [171] 19:10   E.Plauška
   M.Šiupinys   21:11  21:4 [16']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   K.Lukoševičius    
  [148] 17:50   K.Lukoševičius  
   E.Serdikevičius   21:11  21:10 [17']  5-a vieta
    [172] 19:10   K.Lukoševičius
   P.Taura     21:15  21:8 [22']
  [149] 17:50   P.Taura  
   R.Vaitkevičius   15:21  21:16  21:16 [30']  
       
       
     E.Serdikevičius  7-a vieta
    [173] 19:10   R.Vaitkevičius
     R.Vaitkevičius   21:19  22:20 [18']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 105 106 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.