Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es), Data: 2020-03-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Andrius Bičiūnas 
 Laura Bičiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė      
 16       ->      
  [49] 12:30    A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė    
 9   Rokas Kinderevičius 
 Jekaterina Goriainova 
    21:9  21:10 [15']    
[37] 11:35    R.Kinderevičius, J.Goriainova      
 8   Almantas Vizbara 
 Sonata Buikienė 
  24:22  21:14 [24']      
    [57] 12:55    A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė  
 5   Rolandas Čepulis 
 Natalija Poškienė 
      21:11  21:18 [16']  
[38] 11:35    A.Kvietkauskas, S.Auzacalitaitė      
 12   Andrius Kvietkauskas 
 Sandra Auzacalitaitė 
  21:13  21:18 [16']      
  [50] 12:30    A.Kvietkauskas, S.Auzacalitaitė    
 13         21:18  21:23  23:21 [36']    
 K.Ikamas, V.Rakejevaitė      
 4   Kęstutis Ikamas 
 Viktorija Rakejevaitė 
  ->       1-a vieta
      [76] 13:55    K.Bužinskis, R.Bužinskienė
 3   Vaidas Šmitas 
 Živilė Mickevičienė 
        21:17  21:16 [18']
 V.Šmitas, Ž.Mickevičienė      
 14       ->      
  [51] 12:30    M.Pužauskas, V.Galinytė    
 11   Mindaugas Mažalskis 
 Aušrinė Baltrūnaitė 
    21:19  21:9 [16']    
[39] 11:35    M.Pužauskas, V.Galinytė      
 6   Martynas Pužauskas 
 Vilma Galinytė 
  21:15  21:12 [15']      
    [58] 12:55    K.Bužinskis, R.Bužinskienė  
 7   Valerij Vasilčenko 
 Emilija Petrauskaitė 
      21:16  12:21  21:8 [20']  
[40] 11:35    V.Vasilčenko, E.Petrauskaitė      
 10   Vytautas Peciukonis 
 Aleksandra Baltrukonienė 
  21:18  21:10 [18']      
  [52] 12:30    K.Bužinskis, R.Bužinskienė    
 15         22:20  21:18 [19']    
 K.Bužinskis, R.Bužinskienė      
 2   Karolis Bužinskis 
 Rūta Bužinskienė 
  ->    A.Kvietkauskas, S.Auzacalitaitė   3-a vieta
      [77] 13:55    A.Kvietkauskas, S.Auzacalitaitė
       M.Pužauskas, V.Galinytė   21:12  21:12 [15']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Kinderevičius, J.Goriainova    
    [59] 12:55    K.Ikamas, V.Rakejevaitė  
     K.Ikamas, V.Rakejevaitė   21:12  21:11 [17']   5-a vieta
      [78] 13:55    K.Ikamas, V.Rakejevaitė
     V.Šmitas, Ž.Mickevičienė     16:21  21:11  21:18 [27']
    [60] 12:55    V.Vasilčenko, E.Petrauskaitė  
     V.Vasilčenko, E.Petrauskaitė   21:14  21:14 [18']  
         
         
       R.Kinderevičius, J.Goriainova   7-a vieta
     
       V.Šmitas, Ž.Mickevičienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Vizbara, S.Buikienė    
   A.Vizbara, S.Buikienė   ->    
    [53] 12:30    R.Čepulis, N.Poškienė  
   R.Čepulis, N.Poškienė     18:21  21:17  21:17 [34']  
   R.Čepulis, N.Poškienė    
    ->     9-a vieta
      [61] 12:55    R.Čepulis, N.Poškienė
        23:21  21:10 [19']
   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė    
   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė   ->    
    [54] 12:30    M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė  
   V.Peciukonis, A.Baltrukonienė     21:17  21:14 [16']  
   V.Peciukonis, A.Baltrukonienė    
    ->    
         
       A.Vizbara, S.Buikienė   11-a vieta
     
       V.Peciukonis, A.Baltrukonienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 105 106 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.