Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras, Data: 2019-11-03, Vieta: Siemens Arena, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-03 2019-11-03 2019-11-03 2019-11-03 2019-11-03  
 1   Daniel Leonovič 
 Sergej Leonovič 
  Dėl 1-16 vietos        
 D.Leonovič, S.Leonovič        
 32       ->        
  [45] 14:15   D.Leonovič, S.Leonovič      
 17   Martynas Nedzinskas 
 Jokūbas Sadukas 
    15:13  15:11 [17']      
[39] 14:00   M.Nedzinskas, J.Sadukas        
 16   Kajus Vilpišauskas 
 Aidas Vilpišauskas 
  15:6  15:5 [17']        
    [62] 15:00   D.Leonovič, S.Leonovič    
 9   Rolandas Budrikas 
 Valerijus Budiak 
      13:11  11:8 [20']    
 R.Budrikas, V.Budiak        
 24       ->        
  [46] 14:15   R.Zavackas, A.Zavackas      
 25         15:9  15:13 [19']      
 R.Zavackas, A.Zavackas        
 8   Rimantas Zavackas 
 Adomas Zavackas 
  ->        
      [74] 15:30   D.Leonovič, S.Leonovič  
 5   Adas Kaminskas 
 Nojus Budrikas 
        11:13  11:8  11:9 [27']  
 A.Kaminskas, N.Budrikas        
 28       ->        
  [47] 14:15   A.Kaminskas, N.Budrikas      
 21         11:8  13:11 [18']      
 A.Surgutanovas, P.Rudokas        
 12   Artūras Surgutanovas 
 Paulius Rudokas 
  ->        
    [63] 15:00   A.Petkevičius, M.Petkevičius    
 13   Romas Kulieša 
 Vilmantas Marcinkevičius 
      15:13  15:8 [15']    
 R.Kulieša, V.Marcinkevičius        
 20       ->        
  [48] 14:30   A.Petkevičius, M.Petkevičius      
 29         15:4  15:12 [17']      
 A.Petkevičius, M.Petkevičius        
 4   Arūnas Petkevičius 
 Mažvydas Petkevičius 
  ->         1-a vieta
        [83] 15:45   D.Leonovič, S.Leonovič
 3   Julius Masaitis 
 Giedrius Arbačiauskas 
          15:4  15:11 [18']
 J.Masaitis, G.Arbačiauskas        
 30       ->        
  [49] 14:30   J.Masaitis, G.Arbačiauskas      
 19         15:8  15:2 [15']      
 T.Makulavičius, A.Piščalka        
 14   Tomas Makulavičius 
 Adomas Piščalka 
  ->        
    [64] 15:00   J.Masaitis, G.Arbačiauskas    
 11   Ramūnas Mackevičius 
 Tomas Vareika 
      15:12  15:11 [19']    
 R.Mackevičius, T.Vareika        
 22       ->        
  [50] 14:30   A.Lesinskas, R.Lesinskas      
 27         15:11  15:11 [19']      
 A.Lesinskas, R.Lesinskas        
 6   Audrius Lesinskas 
 Rokas Lesinskas 
  ->        
      [75] 15:30   J.Masaitis, G.Arbačiauskas  
 7   Aurimas Kamantauskas 
 Benediktas Kamantauskas 
        13:11  13:11 [21']  
 A.Kamantauskas, B.Kamantauskas        
 26       ->        
  [51] 14:30   A.Kamantauskas, B.Kamantauskas      
 23         15:13  15:11 [20']      
 A.Stalmokas, Ž.Kvartūnas        
 10   Aidas Stalmokas 
 Žygimantas Kvartūnas 
  ->        
    [65] 15:00   J.Gatelis, R.Paškevičius    
 15   Javed Iqbal 
 Mantas Lukošaitis 
      15:8  15:11 [15']    
 J.Iqbal, M.Lukošaitis        
 18       ->      A.Petkevičius, M.Petkevičius   3-a vieta
  [52] 14:30   J.Gatelis, R.Paškevičius   [84] 16:00   A.Petkevičius, M.Petkevičius
 31         15:10  15:7 [13']    J.Gatelis, R.Paškevičius   11:6  11:13  11:7 [26']
 J.Gatelis, R.Paškevičius        
 2   Jovitas Gatelis 
 Ramūnas Paškevičius 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Zavackas, A.Zavackas    
      [76] 15:30   R.Zavackas, A.Zavackas  
       A.Kaminskas, N.Budrikas   12:15  15:12  15:9 [28']   5-a vieta
        [85] 16:00 
       A.Lesinskas, R.Lesinskas     ->
      [77] 15:30   A.Lesinskas, R.Lesinskas  
       A.Kamantauskas, B.Kamantauskas   15:11  12:15  15:10 [27']  
           
           
         A.Kaminskas, N.Budrikas   7-a vieta
       
         A.Kamantauskas, B.Kamantauskas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Nedzinskas, J.Sadukas      
    [66] 15:15   M.Nedzinskas, J.Sadukas    
     R.Budrikas, V.Budiak   15:6  15:13 [14']    
      [78] 15:45   R.Kulieša, V.Marcinkevičius  
     A.Surgutanovas, P.Rudokas     13:15  15:13  15:11 [23']  
    [67] 15:15   R.Kulieša, V.Marcinkevičius    
     R.Kulieša, V.Marcinkevičius   13:11  13:11     9-a vieta
        [86] 16:00 
     T.Makulavičius, A.Piščalka       ->
    [68] 15:15   R.Mackevičius, T.Vareika    
     R.Mackevičius, T.Vareika   15:6  15:4 [14']    
      [79] 15:45   R.Mackevičius, T.Vareika  
     A.Stalmokas, Ž.Kvartūnas     15:12  15:9 [18']  
    [69] 15:15   J.Iqbal, M.Lukošaitis    
     J.Iqbal, M.Lukošaitis   15:8  15:8 [15']    
           
         M.Nedzinskas, J.Sadukas   11-a vieta
       
         J.Iqbal, M.Lukošaitis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Budrikas, V.Budiak    
       
       A.Surgutanovas, P.Rudokas   ->   13-a vieta
       
       T.Makulavičius, A.Piščalka     ->
       
       A.Stalmokas, Ž.Kvartūnas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   K.Vilpišauskas, A.Vilpišauskas      
   K.Vilpišauskas, A.Vilpišauskas   ->      
     K.Vilpišauskas, A.Vilpišauskas    
      ->    
   .      
    ->      
       K.Vilpišauskas, A.Vilpišauskas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         K.Vilpišauskas, A.Vilpišauskas
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B 
     U-19 D 
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.