Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras, Data: 2019-11-03, Vieta: Siemens Arena, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-03 2019-11-03 2019-11-03 2019-11-03  
 1   Arūnas Petkevičius 
 Viltė Radzevičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, V.Radzevičiūtė      
 16       ->      
  [104] 16:45   V.Razbadauskas, J.Razbadauskė    
 9   Paulius Rudokas 
 Gintarė Rudokienė 
    11:9  12:10 [15']    
[92] 16:15   V.Razbadauskas, J.Razbadauskė      
 8   Vaidas Razbadauskas 
 Jovita Razbadauskė 
  11:8  11:13  11:7 [23']      
    [117] 17:15   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė  
 5   Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
      15:9  13:15  15:8 [26']  
[93] 16:15   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė      
 12   Tomas Makulavičius 
 Rasa Keliauskienė 
  15:4  15:3 [13']      
  [105] 16:45   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė    
 13   Gediminas Grigonis 
 Jurgita Andriuškaitė 
    11:6  11:5 [14']    
[94] 16:15   S.Radzevičius, O.Radzevičienė      
 4   Saulius Radzevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  11:9  11:8 [14']       1-a vieta
      [128] 17:45   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė
 3   Mantas Maulė 
 Beatričė Žaldokaitė 
        11:15  15:10  15:11 [19']
[95] 16:15   Ž.Kvartūnas, G.Vincel      
 14   Žygimantas Kvartūnas 
 Gražina Vincel 
  11:13  11:9  11:8 [26']      
  [106] 16:45   V.Marcinkevičius, M.Marcinkevičiūtė    
 11   Alvaras Šimonis 
 Aldona Šimanskaitė 
    13:11  11:8 [22']    
[96] 16:30   V.Marcinkevičius, M.Marcinkevičiūtė      
 6   Vilmantas Marcinkevičius 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  10:15  15:13  15:9 [26']      
    [118] 17:15   V.Marcinkevičius, M.Marcinkevičiūtė  
 7   Daniel Leonovič 
 Taja Leonovič 
      15:12  10:15  15:13 [21']  
[97] 16:30   D.Leonovič, T.Leonovič      
 10   Jonas Lekšas 
 Milda Lekšaitė 
  11:5  11:5 [17']      
  [107] 16:45   D.Leonovič, T.Leonovič    
 15   Adomas Piščalka 
 Julija Filatova 
    15:9  15:3 [20']    
[98] 16:30   M.Aukštuolis, D.Švelnytė      
 2  Matas Aukštuolis 
 Danielė Švelnytė 
  15:10  15:9 [16']    V.Razbadauskas, J.Razbadauskė   3-a vieta
      [129] 17:45   D.Leonovič, T.Leonovič
       D.Leonovič, T.Leonovič   15:12  15:7 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Petkevičius, V.Radzevičiūtė    
    [119] 17:15   
     S.Radzevičius, O.Radzevičienė   ->   5-a vieta
      [130] 17:45 
     Ž.Kvartūnas, G.Vincel     ->
    [120] 17:30   
     M.Aukštuolis, D.Švelnytė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Rudokas, G.Rudokienė    
   P.Rudokas, G.Rudokienė   ->    
    [121] 17:30   
   T.Makulavičius, R.Keliauskienė     ->  
  [108] 17:00   G.Grigonis, J.Andriuškaitė    
   G.Grigonis, J.Andriuškaitė   13:11  11:7 [16']     9-a vieta
      [131] 17:45 
   M.Maulė, B.Žaldokaitė       ->
  [109] 17:00   A.Šimonis, A.Šimanskaitė    
   A.Šimonis, A.Šimanskaitė   15:11  15:11 [42']    
    [122] 17:30   
   J.Lekšas, M.Lekšaitė     ->  
  [110] 17:00   J.Lekšas, M.Lekšaitė    
   A.Piščalka, J.Filatova   15:3  15:10 [16']    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     T.Makulavičius, R.Keliauskienė   ->   13-a vieta
     
     M.Maulė, B.Žaldokaitė     ->
     
     A.Piščalka, J.Filatova   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    D  
     Suaug E    D  
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.