Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13), Data: 2019-11-09, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09  
 1   Rokas Dargis 
 Nojus Tenikaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Dargis, N.Tenikaitis      
 16       ->      
  [64] 16:00   R.Dargis, N.Tenikaitis    
 9   Kasparas Andrijauskas 
 Augustas Dikšaitis 
    21:6  21:5 [16']    
[56] 15:15   D.Ausiejus, A.Krasauskas      
 8   Domantas Ausiejus 
 Arnas Krasauskas 
  21:9  21:16 [22']      
    [74] 17:15   R.Dargis, N.Tenikaitis  
 5   Mikas Kropaitis 
 Adomas Mažeika 
      21:10  21:14 [20']  
 M.Kropaitis, A.Mažeika      
 12       ->      
  [65] 16:00   J.Jatulis, J.Kazlauskas    
 13         21:19  21:11 [22']    
 J.Jatulis, J.Kazlauskas      
 4   Jurgis Jatulis 
 Jokūbas Kazlauskas 
  ->       1-a vieta
      [81] 18:00   R.Dargis, N.Tenikaitis
 3   Paulius Jarašiūnas 
 Kipras Sakalauskas 
        21:17  16:21  21:10 [35']
 P.Jarašiūnas, K.Sakalauskas      
 14       ->      
  [66] 16:25   P.Jarašiūnas, K.Sakalauskas    
 11         21:10  21:8 [19']    
 J.Altaravičius, P.Alijošius      
 6   Jogaila Altaravičius 
 Paulius Alijošius 
  ->      
    [75] 17:15   B.Kamantauskas, T.Žibūda  
 7   Rokas Krūminas 
 Ugnius Lygnugaris 
      21:4  21:9 [17']  
[57] 15:15   R.Krūminas, U.Lygnugaris      
 10   Pijus Bambalas 
 Džiugas Jucius 
  18:21  21:13  21:14 [36']      
  [67] 16:25   B.Kamantauskas, T.Žibūda    
 15         21:10  21:15 [18']    
 B.Kamantauskas, T.Žibūda      
 2   Benediktas Kamantauskas 
 Titas Žibūda 
  ->    J.Jatulis, J.Kazlauskas   3-a vieta
      [82] 18:00   J.Jatulis, J.Kazlauskas
       P.Jarašiūnas, K.Sakalauskas   20:22  21:19  21:14 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Ausiejus, A.Krasauskas    
    [76] 17:15   D.Ausiejus, A.Krasauskas  
     M.Kropaitis, A.Mažeika   21:7  21:10 [19']   5-a vieta
      [83] 18:00   D.Ausiejus, A.Krasauskas
     J.Altaravičius, P.Alijošius     21:17  21:18 [21']
    [77] 17:35   R.Krūminas, U.Lygnugaris  
     R.Krūminas, U.Lygnugaris   21:14  21:8 [20']  
         
         
       M.Kropaitis, A.Mažeika   7-a vieta
     
       J.Altaravičius, P.Alijošius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Andrijauskas, A.Dikšaitis    
   K.Andrijauskas, A.Dikšaitis   ->    
     K.Andrijauskas, A.Dikšaitis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [68] 16:25   P.Bambalas, D.Jucius
        21:16  21:19 [23']
   .    
    ->    
     P.Bambalas, D.Jucius  
   P.Bambalas, D.Jucius     ->  
   P.Bambalas, D.Jucius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.