Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-03-07, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Albertas Rimkus    Dėl 1-8 vietos      
 A.Rimkus      
 16       ->      
  [197] 18:40   A.Rimkus    
 9   Aurimas Jakutis      18:21  21:14  21:13 [37']    
[175] 17:45   E.Goss      
 8   Eduard Goss    19:21  22:20  21:17 [41']      
    [218] 20:05   A.Rimkus  
 5   Edmundas Mackevičius        21:18  21:12 [25']  
[176] 17:45   E.Mackevičius      
 12   Egidijus Litvinskas    21:13  21:11 [22']      
  [198] 18:40   S.Eibukas    
 13   Artūras Jonuškis      21:16  21:10 [27']    
[177] 17:45   S.Eibukas      
 4   Saulius Eibukas    21:12  21:14 [21']       1-a vieta
      [237] 21:00   A.Slušnys
 3   Aurelijus Umantas          21:14  21:14 [50']
[178] 17:45   A.Slušnys      
 14   Arnoldas Slušnys    24:22  21:12 [30']      
  [199] 19:10   A.Slušnys    
 11   Ramūnas Galvanauskas      24:26  21:5  21:7 [33']    
[179] 17:45   D.Kairys      
 6   Darius Kairys    21:10  21:14 [16']      
    [219] 20:05   A.Slušnys  
 7   Vidas Pilvinis        21:17  21:15 [28']  
[180] 17:45   V.Pilvinis      
 10   Jonas Seniūnas    21:18  11:21  21:15 [49']      
  [200] 19:10   E.Adakauskas    
 15         21:18  18:21  21:18 [70']    
 E.Adakauskas      
 2   Elmoras Adakauskas    ->    S.Eibukas   3-a vieta
      [238] 21:00   E.Adakauskas
       E.Adakauskas   21:16  21:17 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Goss    
    [220] 20:05   E.Mackevičius  
     E.Mackevičius   21:5  14:21  21:13 [36']   5-a vieta
      [239] 21:00   V.Pilvinis
     D.Kairys     7:21  21:16  21:16 [50']
    [221] 20:05   V.Pilvinis  
     V.Pilvinis   22:20  21:10 [31']  
         
         
       E.Goss   7-a vieta
     
       D.Kairys   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Jakutis    
   A.Jakutis   ->    
    [222] 20:05   A.Jakutis  
   E.Litvinskas     21:8  16:21  21:13 [53']  
  [201] 19:10   A.Jonuškis    
   A.Jonuškis   21:7  19:21  21:16 [41']     9-a vieta
      [240] 21:00   A.Umantas
   A.Umantas       21:9  21:17 [57']
  [202] 19:10   A.Umantas    
   R.Galvanauskas   21:5  21:6 [22']    
    [223] 20:05   A.Umantas  
   J.Seniūnas     21:19  21:11 [28']  
   J.Seniūnas    
    ->    
         
       A.Jonuškis   11-a vieta
     
       J.Seniūnas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Litvinskas  
     E.Litvinskas   ->   13-a vieta
     
     R.Galvanauskas     ->
     R.Galvanauskas  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.