Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-03-07, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Steponas Januška 
 Arnoldas Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Januška, A.Slušnys      
 16       ->      
  [95] 13:55   S.Januška, A.Slušnys    
 9   Vidas Pilvinis 
 Paulius Svideravičius 
    21:13  21:16 [24']    
[66] 12:35   V.Pilvinis, P.Svideravičius      
 8   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  21:14  21:15 [26']      
    [123] 15:10   J.Gatelis, D.Kubilius  
 5   Jovitas Gatelis 
 Darius Kubilius 
      21:13  21:16 [27']  
[67] 12:35   J.Gatelis, D.Kubilius      
 12   Arūnas Liočas 
 Vilimas Šimkus 
  21:11  17:21  21:12 [31']      
  [96] 13:55   J.Gatelis, D.Kubilius    
 13   Jonas Daugėla 
 Eduard Goss 
    22:20  21:13 [26']    
[68] 12:35   K.Jucys, A.Kepežinskas      
 4   Kristijonas Jucys 
 Algirdas Kepežinskas 
  21:19  23:21 [28']       1-a vieta
      [153] 16:30   A.Morkūnas, A.Petkevičius
 3   Rimas Lavrukaitis 
 Valentinas Bagdanavičius 
        21:16  21:17 [26']
[69] 12:35   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius      
 14   Aurimas Jakutis 
 Javed Iqbal 
  21:13  21:13 [22']      
  [97] 13:55   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius    
 11   Artūras Jonuškis 
 Lauras Žibūda 
    21:12  17:21  21:13 [37']    
[70] 12:35   E.Adakauskas, A.Umantas      
 6   Elmoras Adakauskas 
 Aurelijus Umantas 
  21:19  21:14 [24']      
    [124] 15:10   A.Morkūnas, A.Petkevičius  
 7   Saulius Eibukas 
 Darius Kairys 
      21:13  21:16 [31']  
[71] 12:35   S.Eibukas, D.Kairys      
 10   Audrius Ambrasas 
 Audrius Butkus 
  21:12  21:18 [40']      
  [98] 13:55   A.Morkūnas, A.Petkevičius    
 15         21:17  21:18 [26']    
 A.Morkūnas, A.Petkevičius      
 2   Arūnas Morkūnas 
 Arūnas Petkevičius 
  ->    S.Januška, A.Slušnys   3-a vieta
      [154] 16:55   S.Januška, A.Slušnys
       R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius   21:13  21:15 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Pilvinis, P.Svideravičius    
    [125] 15:10   K.Jucys, A.Kepežinskas  
     K.Jucys, A.Kepežinskas   15:21  21:12  21:7 [32']   5-a vieta
      [155] 16:55   S.Eibukas, D.Kairys
     E.Adakauskas, A.Umantas     21:17  21:19 [27']
    [126] 15:10   S.Eibukas, D.Kairys  
     S.Eibukas, D.Kairys   21:17  21:18 [30']  
         
         
       V.Pilvinis, P.Svideravičius   7-a vieta
      [156] 16:55   V.Pilvinis, P.Svideravičius
       E.Adakauskas, A.Umantas   21:16  13:21  22:20 [43']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Rimkus, A.Vilčinskas    
   A.Rimkus, A.Vilčinskas   ->    
    [127] 15:35   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
   A.Liočas, V.Šimkus     21:18  19:21  21:13 [39']  
  [99] 13:55   J.Daugėla, E.Goss    
   J.Daugėla, E.Goss   21:19  21:18 [27']     9-a vieta
      [157] 16:55   A.Rimkus, A.Vilčinskas
   A.Jakutis, J.Iqbal       21:18  21:9 [24']
  [100] 14:20   A.Jakutis, J.Iqbal    
   A.Jonuškis, L.Žibūda   21:15  21:17 [24']    
    [128] 15:35   A.Ambrasas, A.Butkus  
   A.Ambrasas, A.Butkus     21:19  21:12 [25']  
   A.Ambrasas, A.Butkus    
    ->    
         
       J.Daugėla, E.Goss   11-a vieta
      [158] 16:55   J.Daugėla, E.Goss
       A.Jakutis, J.Iqbal   13:21  21:16  21:16 [37']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Liočas, V.Šimkus  
     A.Liočas, V.Šimkus   ->   13-a vieta
      [129] 15:35   A.Liočas, V.Šimkus
     A.Jonuškis, L.Žibūda     21:19  22:20 [29']
     A.Jonuškis, L.Žibūda  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.