Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-03-07, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Arūnas Morkūnas 
 Jolanta Treinytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Morkūnas, J.Treinytė      
 16       ->      
   A.Morkūnas, J.Treinytė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [43] 11:10   A.Morkūnas, J.Treinytė  
 5   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
      21:10  22:20 [26']  
 K.Jucys, B.Baranauskaitė      
 12       ->      
  [26] 10:20   K.Jucys, B.Baranauskaitė    
 13         17:21  21:17  21:9 [32']    
 A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 4   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  ->       1-a vieta
      [55] 12:05   V.Bagdanavičius, R.Narijauskaitė
 3   Valentinas Bagdanavičius 
 Regina Narijauskaitė 
        15:21  21:16  21:17 [39']
 V.Bagdanavičius, R.Narijauskaitė      
 14       ->      
  [27] 10:20   V.Bagdanavičius, R.Narijauskaitė    
 11   Javed Iqbal 
 Odeta Merčaitienė 
    21:13  16:21  21:13 [30']    
[9] 09:30   J.Gatelis, L.Chomskytė      
 6   Jovitas Gatelis 
 Laima Chomskytė 
  21:15  22:20 [25']      
    [44] 11:10   V.Bagdanavičius, R.Narijauskaitė  
 7   Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
      21:11  21:14 [20']  
[10] 09:30   A.Butkus, V.Kelečienė      
 10   Audrius Butkus 
 Vaiva Kelečienė 
  21:9  21:9 [21']      
  [28] 10:45   A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 15         16:21  21:16  22:20 [62']    
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 2   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->    K.Jucys, B.Baranauskaitė   3-a vieta
      [56] 12:05   K.Jucys, B.Baranauskaitė
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:15  22:20 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     A.Petkevičius, O.Radzevičienė  
     A.Petkevičius, O.Radzevičienė   ->   5-a vieta
      [57] 12:05   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
     J.Gatelis, L.Chomskytė     21:11  22:24  21:9 [29']
    [45] 11:10   A.Butkus, V.Kelečienė  
     A.Butkus, V.Kelečienė   21:12  21:18 [21']  
         
         
        7-a vieta
       J.Gatelis, L.Chomskytė
       J.Gatelis, L.Chomskytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       J.Iqbal, O.Merčaitienė
        ->
   J.Iqbal, O.Merčaitienė    
   J.Iqbal, O.Merčaitienė   ->    
    [29] 10:45   J.Iqbal, O.Merčaitienė  
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė     21:12  19:21  21:11 [34']  
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.