Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns) (2021-07-24)
Rikiuotė 2021-07-22 10:00 . Liko 27 d. 11 val 49 min
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-03-07, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1  Arūnas Morkūnas 
 Jolanta Treinytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Morkūnas, J.Treinytė      
 16       ->      
   A.Morkūnas, J.Treinytė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [43] 11:10   A.Morkūnas, J.Treinytė  
 5  Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
      21:10  22:20 [26']  
 K.Jucys, B.Baranauskaitė      
 12       ->      
  [26] 10:20   K.Jucys, B.Baranauskaitė    
 13         17:21  21:17  21:9 [32']    
 A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 4  Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  ->       1-a vieta
      [55] 12:05   V.Bagdanavičius, R.Narijauskaitė
 3  Valentinas Bagdanavičius 
 Regina Narijauskaitė 
        15:21  21:16  21:17 [39']
 V.Bagdanavičius, R.Narijauskaitė      
 14       ->      
  [27] 10:20   V.Bagdanavičius, R.Narijauskaitė    
 11   Javed Iqbal 
 Odeta Albrektaitė 
    21:13  16:21  21:13 [30']    
[9] 09:30   J.Gatelis, L.Chomskytė      
 6  Jovitas Gatelis 
 Laima Chomskytė 
  21:15  22:20 [25']      
    [44] 11:10   V.Bagdanavičius, R.Narijauskaitė  
 7  Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
      21:11  21:14 [20']  
[10] 09:30   A.Butkus, V.Kelečienė      
 10  Audrius Butkus 
 Vaiva Kelečienė 
  21:9  21:9 [21']      
  [28] 10:45   A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 15         16:21  21:16  22:20 [62']    
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 2  Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->    K.Jucys, B.Baranauskaitė   3-a vieta
      [56] 12:05   K.Jucys, B.Baranauskaitė
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:15  22:20 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     A.Petkevičius, O.Radzevičienė  
     A.Petkevičius, O.Radzevičienė   ->   5-a vieta
      [57] 12:05   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
     J.Gatelis, L.Chomskytė     21:11  22:24  21:9 [29']
    [45] 11:10   A.Butkus, V.Kelečienė  
     A.Butkus, V.Kelečienė   21:12  21:18 [21']  
         
         
        7-a vieta
       J.Gatelis, L.Chomskytė
       J.Gatelis, L.Chomskytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       J.Iqbal, O.Albrektaitė
        ->
   J.Iqbal, O.Albrektaitė    
   J.Iqbal, O.Albrektaitė   ->    
    [29] 10:45   J.Iqbal, O.Albrektaitė  
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė     21:12  19:21  21:11 [34']  
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 
Pajūrio taurė
2021-07-03 10:00 2021-07-03 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds, Es)
2021-06-26 10:00 2021-06-26 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug E    VV  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Cv)
2021-06-26 11:00 2021-06-26 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Tauragės TVK badmintono taurė
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI (Vienetai vasaros dieną)
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 5 etapas)
2021-06-19 11:00 2021-06-19 20:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
RSL Lithuanian International
2021-06-10 13:00 2021-06-13 19:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug   Kv  VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 4 etapas)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.