Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-02-22, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22  
 1   Marijus Stankevičius ,   Andrius Kordušas   Dėl 1-4 vietų    
[80] 14:10    V.Salietis, P.Gečas    
 8   Vidas Salietis ,   Pranciškus Gečas    18:21  21:18  21:18 [30']    
  [97] 15:00    R.Kavaliauskas, D.Pakšys  
 5   Gediminas Fridricas ,   Valentas Stončius      21:13  14:21  21:15 [28']  
[81] 14:10    R.Kavaliauskas, D.Pakšys    
 4   Ramūnas Kavaliauskas ,   Domas Pakšys    21:12  24:22 [18']    1-a vieta
    [114] 15:50    R.Kavaliauskas, D.Pakšys
 3   Mantas Zinkevičius ,   Laimonas Vaškevičius        21:13  22:20 [21']
[82] 14:10    M.Zinkevičius, L.Vaškevičius    
 6   Aliaksandr Karpovich ,   Salvijus Stravinskas    14:21  21:14  21:18 [35']    
  [98] 15:00    V.Garmus, A.Morkūnas  
 7   Agnius Tamošaitis ,   Artūras Olšauskas      21:14  18:21  21:16 [43']  
[83] 14:10    V.Garmus, A.Morkūnas    
 2   Vygantas Garmus ,   Arūnas Morkūnas    21:14  12:21  21:11 [30']    
     
     V.Salietis, P.Gečas  3-a vieta
  [115] 15:50    M.Zinkevičius, L.Vaškevičius
   M.Zinkevičius, L.Vaškevičius   21:12  21:18 [18']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Stankevičius, A.Kordušas    
  [99] 15:00    M.Stankevičius, A.Kordušas  
   G.Fridricas, V.Stončius   17:21  23:21  21:11 [30']  5-a vieta
    [116] 15:50    M.Stankevičius, A.Kordušas
   A.Karpovich, S.Stravinskas     8:21  21:17  23:21 [27']
  [100] 15:00    A.Karpovich, S.Stravinskas  
   A.Tamošaitis, A.Olšauskas   13:21  21:16  21:17 [29']  
       
       
     G.Fridricas, V.Stončius  7-a vieta
    [117] 15:50    G.Fridricas, V.Stončius
     A.Tamošaitis, A.Olšauskas   21:12  21:12 [17']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.