Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-02-22, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22  
 1   Žilvinas Tamošiūnas 
 Andrius Ramanauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 Ž.Tamošiūnas, A.Ramanauskas      
 16       ->      
  [89] 14:35    Ž.Tamošiūnas, A.Ramanauskas    
 9   Romas Kulieša 
 Julius Marozas 
    21:9  19:21  21:13 [25']    
[69] 13:20    V.Jankauskas, A.Viruišis      
 8   Valdas Jankauskas 
 Almantas Viruišis 
  21:18  15:21  21:18 [35']      
    [106] 15:25    Ž.Tamošiūnas, A.Ramanauskas  
 5   Pranas Varaneckas 
 Nojus Budrikas 
      21:15  16:21  21:12 [27']  
 P.Varaneckas, N.Budrikas      
 12       ->      
  [90] 14:35    K.Narkevičius, L.Fiodorovas    
 13         21:6  22:20 [18']    
 K.Narkevičius, L.Fiodorovas      
 4   Karolis Narkevičius 
 Laimis Fiodorovas 
  ->       1-a vieta
      [124] 16:15    A.Stankevičius, V.Šimkus
 3   Tomas Grigas 
 Lauras Žibūda 
        21:13  16:21  21:11 [29']
 T.Grigas, L.Žibūda      
 14       ->      
  [91] 14:35    R.Sinius, A.Andreliūnas    
 11         21:11  21:13 [15']    
 R.Sinius, A.Andreliūnas      
 6   Rimas Sinius 
 Aurelijus Andreliūnas 
  ->      
    [107] 15:25    A.Stankevičius, V.Šimkus  
 7   Andrius Stankevičius 
 Vilimas Šimkus 
      21:16  21:18 [20']  
[70] 13:20    A.Stankevičius, V.Šimkus      
 10   Robertas Lapinskas 
 Donatas Sirvydis 
  21:12  21:9 [15']      
  [92] 14:35    A.Stankevičius, V.Šimkus    
 15         21:18  21:13 [19']    
13:00   G.Buitvydas, M.Danys      
 2   Gediminas Buitvydas 
 Mindaugas Danys 
  ->    K.Narkevičius, L.Fiodorovas   3-a vieta
      [125] 16:15    K.Narkevičius, L.Fiodorovas
       R.Sinius, A.Andreliūnas   21:15  24:22 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Jankauskas, A.Viruišis    
    [108] 15:25    V.Jankauskas, A.Viruišis  
     P.Varaneckas, N.Budrikas   21:17  19:21  21:19 [30']   5-a vieta
      [126] 16:40    G.Buitvydas, M.Danys
     T.Grigas, L.Žibūda     21:12  21:11 [16']
    [109] 15:25    G.Buitvydas, M.Danys  
     G.Buitvydas, M.Danys   21:14  21:12 [17']  
         
         
       P.Varaneckas, N.Budrikas   7-a vieta
      [127] 16:40    P.Varaneckas, N.Budrikas
       T.Grigas, L.Žibūda   18:21  21:9  21:17 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Kulieša, J.Marozas    
   R.Kulieša, J.Marozas   ->    
     R.Kulieša, J.Marozas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [128] 16:40    R.Kulieša, J.Marozas
        21:14  21:17 [20']
   .    
    ->    
     R.Lapinskas, D.Sirvydis  
   R.Lapinskas, D.Sirvydis     ->  
   R.Lapinskas, D.Sirvydis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    MV    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.