Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų badmintono turnyras 2020, Data: 2020-03-11, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai B, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11  
 1   Jelena Ramaneckienė ,   Aurelija Ramaneckaitė   Dėl 1-4 vietų    
 J.Ramaneckienė, A.Ramaneckaitė    
 8       ->    
  [164] 18:05   J.Ramaneckienė, A.Ramaneckaitė  
 5   Fausta Gedminaitė ,   Eglė Gedminienė      21:8  21:13 [19']  
[150] 17:15   F.Gedminaitė, E.Gedminienė    
 4   Oresta Ščerbakova ,   Sonata Ščerbakova    21:12  12:21  21:17 [30']    1-a vieta
    [178] 18:35   J.Ramaneckienė, A.Ramaneckaitė
 3   Adelė Krutkytė ,   Toma Rakauskaitė        21:16  21:8 [23']
[151] 17:15   A.Rakštytė, B.Rakštytė    
 6   Augustė Rakštytė ,   Beata Rakštytė      B/Ž    
  [165] 18:05   R.Bubulienė, V.Bubulytė  
 7   Marija Šiaučiūnaitė ,   Loreta Šiaučiūnienė      21:9  21:9 [21']  
[152] 17:15   R.Bubulienė, V.Bubulytė    
 2   Rūta Bubulienė ,   Vaiva Bubulytė    21:12  16:21  21:15 [44']    
     
     F.Gedminaitė, E.Gedminienė  3-a vieta
  [179] 18:35   F.Gedminaitė, E.Gedminienė
   A.Rakštytė, B.Rakštytė   21:11  21:8 [20']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   O.Ščerbakova, S.Ščerbakova  
   O.Ščerbakova, S.Ščerbakova   ->  5-a vieta
    [180] 18:35   M.Šiaučiūnaitė, L.Šiaučiūnienė
   A.Krutkytė, T.Rakauskaitė     21:8  21:13 [21']
  [166] 18:05   M.Šiaučiūnaitė, L.Šiaučiūnienė  
   M.Šiaučiūnaitė, L.Šiaučiūnienė     B/Ž  
       
       
     7-a vieta
     A.Krutkytė, T.Rakauskaitė
     A.Krutkytė, T.Rakauskaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 105 106 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.