Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė, Data: 2020-02-22, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 16       ->      
  [40]  V.Martinkus, J.Vadeikienė    
 9   Saulius Eibukas 
 Jolanta Sereckienė 
    21:8  21:6 [9']    
[25]  S.Eibukas, J.Sereckienė      
 8   Darius Kubilius 
 Ingrida Savickienė 
  21:17  11:21  25:23 [31']      
    [55]  V.Martinkus, J.Vadeikienė  
 5   Gabrielius Vaičiulis 
 Laima Chomskytė 
      21:12  21:6 [18']  
[26]  G.Vaičiulis, L.Chomskytė      
 12   Šarūnas Poderys 
 Vaida Martinkienė 
  21:13  23:21 [22']      
  [41]  G.Vaičiulis, L.Chomskytė    
 13   Edvinas Goris 
 Irena Peleckienė 
    18:21  21:11  21:16 [28']    
[27]  G.Stasiulis, R.Staupelienė      
 4   Giedrius Stasiulis 
 Renata Staupelienė 
  21:3  21:10 [17']       1-a vieta
      [70]  V.Martinkus, J.Vadeikienė
 3   Valentinas Bagdanavičius 
 Diana Vizgirdienė 
        20:22  21:19  21:12 [34']
[28]  V.Bagdanavičius, D.Vizgirdienė      
 14   Giedrius Lukošius 
 Laura Paulauskaitė 
  21:17  21:13 [22']      
  [42]  V.Bagdanavičius, D.Vizgirdienė    
 11   Jovitas Gatelis 
 Inga Bankauskienė 
    21:4  21:12 [16']    
[29]  J.Gatelis, I.Bankauskienė      
 6   Vitalij Krasovskij 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  21:13  21:6 [23']      
    [56]  V.Bagdanavičius, D.Vizgirdienė  
 7   Kristijonas Jucys 
 Jurgita Vaškelytė 
      22:20  21:19 [27']  
[30]  R.Vizgirda, K.Remeikaitė      
 10   Rytis Vizgirda 
 Kotryna Remeikaitė 
  21:17  21:9 [21']      
  [43]  P.Jūras, B.Baranauskaitė    
 15   Paulius Liutikas 
 Eglė Gedminienė 
    19:21  21:16  21:15 [34']    
[31]  P.Jūras, B.Baranauskaitė      
 2   Paulius Jūras 
 Birutė Baranauskaitė 
  21:14  21:18 [9']    G.Vaičiulis, L.Chomskytė   3-a vieta
      [71]  P.Jūras, B.Baranauskaitė
       P.Jūras, B.Baranauskaitė   21:17  21:19 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Eibukas, J.Sereckienė    
    [57]  G.Stasiulis, R.Staupelienė  
     G.Stasiulis, R.Staupelienė   21:17  21:12 [21']   5-a vieta
      [72]  J.Gatelis, I.Bankauskienė
     J.Gatelis, I.Bankauskienė     21:11  21:15 [21']
    [58]  J.Gatelis, I.Bankauskienė  
     R.Vizgirda, K.Remeikaitė   21:13  28:26 [28']  
         
         
       S.Eibukas, J.Sereckienė   7-a vieta
      [73]  R.Vizgirda, K.Remeikaitė
       R.Vizgirda, K.Remeikaitė   24:22  12:21  27:25 [39']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Kubilius, I.Savickienė    
   D.Kubilius, I.Savickienė   ->    
    [59]  D.Kubilius, I.Savickienė  
   Š.Poderys, V.Martinkienė     14:21  21:9  22:20 [26']  
  [44]  Š.Poderys, V.Martinkienė    
   E.Goris, I.Peleckienė   21:9  21:11 [5']     9-a vieta
      [74]  D.Kubilius, I.Savickienė
   G.Lukošius, L.Paulauskaitė       21:18  5:21  21:18 [30']
  [45]  G.Lukošius, L.Paulauskaitė    
   V.Krasovskij, J.Živatkauskaitė   23:21  21:14 [20']    
    [60]  P.Liutikas, E.Gedminienė  
   K.Jucys, J.Vaškelytė     21:13  21:12 [22']  
  [46]  P.Liutikas, E.Gedminienė    
   P.Liutikas, E.Gedminienė   21:7  22:20 [20']    
         
       Š.Poderys, V.Martinkienė   11-a vieta
      [75]  Š.Poderys, V.Martinkienė
       G.Lukošius, L.Paulauskaitė   21:15  21:18 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Goris, I.Peleckienė  
     E.Goris, I.Peleckienė   ->   13-a vieta
      [76]  V.Krasovskij, J.Živatkauskaitė
     V.Krasovskij, J.Živatkauskaitė     21:14  21:19 [21']
    [61]  V.Krasovskij, J.Živatkauskaitė  
     K.Jucys, J.Vaškelytė   21:19  14:21  21:17 [34']  
         
         
        15-a vieta
       K.Jucys, J.Vaškelytė
       K.Jucys, J.Vaškelytė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.