Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Tauragės miesto moksleivių atviros varžybos "Būsiu žvaigždė", Data: 2005-10-22, Vieta: Moksleivių al. 14, Tauragė  
Grupė- U-15 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Edgaras Slušnys    Dėl 1-8 vietos      
 E.Slušnys      
 16       ->      
   E.Slušnys    
 9   Mantas Kiršininkas      15:6  15:1    
 E.Jakubauskas      
 8   Edvinas Jakubauskas    21:6      
     E.Slušnys  
 5   Alvydas Jockus        15:0  15:1  
 A.Jockus      
 12       ->      
   A.Jockus    
 13         15:9  15:7    
 L.Zavadskis      
 4   Linas Zavadskis    ->       1-a vieta
       E.Slušnys
 3   Žygimantas Eismontas          15:6  15:5
 Ž.Eismontas      
 14       ->      
   Ž.Eismontas    
 11   Aurimas Misevičius      15:4  15:5    
 V.Vaškius      
 6   Vilimas Vaškius    21:4      
     V.Česnavičius  
 7   Aivaras Maskaliūnas        15:3  15:9  
 A.Maskaliūnas      
 10   Paulius Žvinklys    21:14      
   V.Česnavičius    
 15         15:7  15:6    
 V.Česnavičius      
 2   Vaidotas Česnavičius    ->    A.Jockus   3-a vieta
       Ž.Eismontas
       Ž.Eismontas   4:15  15:13  15:5
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Jakubauskas    
     L.Zavadskis  
     L.Zavadskis   15:11  11:15  15:12   5-a vieta
       V.Vaškius
     V.Vaškius     21:11
     V.Vaškius  
     A.Maskaliūnas   15:10  15:10  
         
         
       E.Jakubauskas   7-a vieta
       E.Jakubauskas
       A.Maskaliūnas   15:4  15:12
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Kiršininkas    
   M.Kiršininkas   ->    
     M.Kiršininkas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       P.Žvinklys
        21:15
   A.Misevičius    
   A.Misevičius   ->    
     P.Žvinklys  
   P.Žvinklys     21:11  
   P.Žvinklys    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Misevičius
       A.Misevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.