Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-03-07, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Arūnas Morkūnas 
 Jolanta Treinytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Morkūnas, J.Treinytė      
 16       ->      
   A.Morkūnas, J.Treinytė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [43] 11:10   A.Morkūnas, J.Treinytė  
 5   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
      21:10  22:20 [26']  
 K.Jucys, B.Baranauskaitė      
 12       ->      
  [26] 10:20   K.Jucys, B.Baranauskaitė    
 13         17:21  21:17  21:9 [32']    
 A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 4   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  ->       1-a vieta
      [55] 12:05   V.Bagdanavičius, R.Narijauskaitė
 3   Valentinas Bagdanavičius 
 Regina Narijauskaitė 
        15:21  21:16  21:17 [39']
 V.Bagdanavičius, R.Narijauskaitė      
 14       ->      
  [27] 10:20   V.Bagdanavičius, R.Narijauskaitė    
 11   Javed Iqbal 
 Odeta Merčaitienė 
    21:13  16:21  21:13 [30']    
[9] 09:30   J.Gatelis, L.Chomskytė      
 6   Jovitas Gatelis 
 Laima Chomskytė 
  21:15  22:20 [25']      
    [44] 11:10   V.Bagdanavičius, R.Narijauskaitė  
 7   Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
      21:11  21:14 [20']  
[10] 09:30   A.Butkus, V.Kelečienė      
 10   Audrius Butkus 
 Vaiva Kelečienė 
  21:9  21:9 [21']      
  [28] 10:45   A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 15         16:21  21:16  22:20 [62']    
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 2   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->    K.Jucys, B.Baranauskaitė   3-a vieta
      [56] 12:05   K.Jucys, B.Baranauskaitė
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:15  22:20 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     A.Petkevičius, O.Radzevičienė  
     A.Petkevičius, O.Radzevičienė   ->   5-a vieta
      [57] 12:05   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
     J.Gatelis, L.Chomskytė     21:11  22:24  21:9 [29']
    [45] 11:10   A.Butkus, V.Kelečienė  
     A.Butkus, V.Kelečienė   21:12  21:18 [21']  
         
         
        7-a vieta
       J.Gatelis, L.Chomskytė
       J.Gatelis, L.Chomskytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       J.Iqbal, O.Merčaitienė
        ->
   J.Iqbal, O.Merčaitienė    
   J.Iqbal, O.Merčaitienė   ->    
    [29] 10:45   J.Iqbal, O.Merčaitienė  
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė     21:12  19:21  21:11 [34']  
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 103 104 
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
     Suaug B    VV    MV  
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
     Mėgėjai    D  
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
     Suaug B    V    D  
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V    D    MX  
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    D    MX  
     45+    VV    MV  
     50+    VV    D  
     60+    VV  
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.