Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės, Data: 2019-06-22, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-22 2019-06-22 2019-06-22 2019-06-22  
 1   Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Brazauskas, N.Brazauskienė      
 16       ->      
  [32] 12:55   A.Brazauskas, N.Brazauskienė    
 9   Žanas Sabulis 
 Monika Petreikytė 
    21:18  21:19 [21']    
[23] 11:40   Ž.Sabulis, M.Petreikytė      
 8   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  21:14  19:21  21:13 [30']      
    [44] 14:10   A.Brazauskas, N.Brazauskienė  
 5   Gabrielius Vaičiulis 
 Aldona Kasparavičienė 
      21:18  21:14 [20']  
 G.Vaičiulis, A.Kasparavičienė      
 12       ->      
  [33] 12:55   G.Vaičiulis, A.Kasparavičienė    
 13         21:8  21:18 [55']    
 M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė      
 4   Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->       1-a vieta
      [55] 15:00   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė
 3   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
        21:9  21:14 [10']
 V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 14       ->      
  [34] 12:55   V.Martinkus, J.Vadeikienė    
 11         21:10  21:11 [23']    
 M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 6   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  ->      
    [45] 14:10   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė  
 7   Artūras Jachontovas 
 Salvinija Tarvydaitė 
      21:8  21:14 [22']  
[24] 12:05   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė      
 10   Devender Kumar 
 Vaida Martinkienė 
  17:21  21:11  21:11 [29']      
  [35] 12:55   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė    
 15         21:14  21:19 [25']    
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 2   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  ->    G.Vaičiulis, A.Kasparavičienė   3-a vieta
      [56] 15:25   V.Martinkus, J.Vadeikienė
       V.Martinkus, J.Vadeikienė   21:15  21:16 [10']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ž.Sabulis, M.Petreikytė    
    [46] 14:10   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė  
     M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   24:22  21:16 [23']   5-a vieta
      [57] 15:25   A.Slušnys, R.Petrošienė
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė     14:21  21:9  21:13 [26']
    [47] 14:10   A.Slušnys, R.Petrošienė  
     A.Slušnys, R.Petrošienė   21:10  21:17 [72']  
         
         
       Ž.Sabulis, M.Petreikytė   7-a vieta
      [58] 15:25   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
       M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   21:15  21:19 [11']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Peleckis, I.Peleckienė    
   E.Peleckis, I.Peleckienė   ->    
     E.Peleckis, I.Peleckienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [36] 13:20   D.Kumar, V.Martinkienė
        18:21  21:7  21:7 [64']
   .    
    ->    
     D.Kumar, V.Martinkienė  
   D.Kumar, V.Martinkienė     ->  
   D.Kumar, V.Martinkienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 97 98 
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų "Draugystės" turnyras
2006-01-29 10:00 2006-01-29 14:00
Šakių r. Beržynų pagrindinė mokykla
     Mėgėjai C    MD    MX  
     Mėgėjai D    VV    VD  
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-01-14 11:00 2006-01-15 16:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.