Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 Lietuvos atviras čempionatas, Data: 2005-09-10, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2005-09-10 2005-09-10 2005-09-10 2005-09-11  
 1   Tomas Dovydaitis 
 Kristina Dovydaitytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Dovydaitis, K.Dovydaitytė      
 16       ->      
  18:30   J.Phillips, R.Šulnienė    
 9   Ramūnas Stapušaitis 
 Oksana Jaciuk 
    15:13  6:15  15:12 [45']    
17:20   J.Phillips, R.Šulnienė      
 8   James Phillips 
 Rasa Šulnienė 
  15:7  15:13 [29']      
    20:40   J.Morgan, L.Bandholm  
 5   Matthias Quere 
 Julie Delaune 
      15:2  15:2 [19']  
18:20   J.Morgan, L.Bandholm      
 12   Joe Morgan 
 Ligita Bandholm 
  15:8  15:10 [23']      
  19:30   J.Morgan, L.Bandholm    
 13   Rainer Kaljumae 
 Sandra Kamilova 
    15:7  15:4 [27']    
18:20   A.Kvedarauskas, A.Stapušaitytė      
 4   Aivaras Kvedarauskas 
 Akvilė Stapušaitytė 
  15:10  15:12 [27']       1-a vieta
      14:00   B.Careme, E.Despierre
 3   Baptiste Careme 
 Emilie Despierre 
        17:15  15:10 [30']
17:20   B.Careme, E.Despierre      
 14   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  15:4  15:8 [18']      
  19:10   B.Careme, E.Despierre    
 11   Šarūnas Bilius 
 Anastasija Tolstaja 
    15:7  15:1 [16']    
18:00   Š.Bilius, A.Tolstaja      
 6   Saulius Butkus 
 Juratė Prevelienė 
  15:11  15:12 [25']      
    20:10   B.Careme, E.Despierre  
 7   Pavel Florian 
 Hana Kollarova 
      4:15  15:7  15:11 [38']  
18:00   P.Florian, H.Kollarova      
 10   Ričardas Butkus 
 Danguolė Blevaitienė 
  15:0  15:7 [25']      
  18:30   B.Azzopard, L.Pailloncy    
 15         17:14  15:4 [34']    
 B.Azzopard, L.Pailloncy      
 2   Benoit Azzopard 
 Lea Pailloncy 
  ->    J.Phillips, R.Šulnienė   3-a vieta
     
       B.Azzopard, L.Pailloncy   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Dovydaitis, K.Dovydaitytė    
     
     A.Kvedarauskas, A.Stapušaitytė   ->   5-a vieta
     
     Š.Bilius, A.Tolstaja     
     
     P.Florian, H.Kollarova   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   R.Stapušaitis, O.Jaciuk   ->    
     
   M.Quere, J.Delaune       
     
   R.Kaljumae, S.Kamilova   ->     9-a vieta
     
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja       
     
   S.Butkus, J.Prevelienė   ->    
     
   R.Butkus, D.Blevaitienė       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 104 105 
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.