Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo sporto žaidinių badmintono varžybos, Data: 2005-06-18, Vieta: Kaunas, Drobės 62  
Grupė- U-19 B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Andrius Jankus 
 Akvilė Stapušaitytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Jankus, A.Stapušaitytė        
 32       ->        
   A.Jankus, A.Stapušaitytė      
 17   Valdas Giedraitis (J) 
 Ieva Paulauskaitė 
    15:0  15:2      
 G.Stasiulis, V.Beinoraitė        
 16   Giedrius Stasiulis 
 Viktorija Beinoraitė 
  15:3  15:0        
     A.Jankus, A.Stapušaitytė    
 9   Ovidijus Kučinskas 
 Sabina Buitkutė 
      15:2  15:2    
 O.Kučinskas, S.Buitkutė        
 24       ->        
   O.Kučinskas, S.Buitkutė      
 25         15:1  15:4      
 J.Masaitis, V.Tverskaja        
 8   Julius Masaitis 
 Viktorija Tverskaja 
  ->        
       A.Jankus, A.Stapušaitytė  
 5   Dovydas Razas 
 Jovita Zinytė 
        15:8  15:2  
 D.Razas, J.Zinytė        
 28       ->        
   D.Razas, J.Zinytė      
 21         17:15  15:9      
 A.Girdžijauskas, K.Kanytė        
 12   Andrius Girdžijauskas 
 Kornelija Kanytė 
  ->        
     V.Vitkauskas, U.Vasiliauskaitė    
 13   Georgij Pancyrev 
 Jekaterina Muchina 
      15:7  15:5    
 G.Pancyrev, J.Muchina        
 20       ->        
   V.Vitkauskas, U.Vasiliauskaitė      
 29         15:2  15:3      
 V.Vitkauskas, U.Vasiliauskaitė        
 4   Vaidotas Vitkauskas 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  ->         1-a vieta
         A.Jankus, A.Stapušaitytė
 3   Šarūnas Bilius 
 Rugilė Gečaitė 
          15:12  15:9
 Š.Bilius, R.Gečaitė        
 30       ->        
   Š.Bilius, R.Gečaitė      
 19         15:0  15:0      
 T.Kalanta, G.Pačkauskaitė        
 14   Tadas Kalanta 
 Gintė Pačkauskaitė 
  ->        
     Š.Bilius, R.Gečaitė    
 11   Giedrius Miestauskas 
 Indrė Grybaitė 
      15:0  15:7    
 G.Miestauskas, I.Grybaitė        
 22       ->        
   E.Jenkus, G.Bertauskaitė      
 27         15:4  15:9      
 E.Jenkus, G.Bertauskaitė        
 6   Edvinas Jenkus 
 Greta Bertauskaitė 
  ->        
       Š.Bilius, R.Gečaitė  
 7   Rokas Geštautas 
 Vaida Špelverytė 
          B/Ž  
 R.Geštautas, V.Špelverytė        
 26       ->        
   R.Geštautas, V.Špelverytė      
 23         15:11  15:4      
 V.Vaivada, G.Čekauskaitė        
 10   Vilius Vaivada 
 Gabija Čekauskaitė 
  ->        
     A.Kovaliov, A.Tolstaja    
 15   Rokas Skirmantas 
 Rasa Jankauskaitė 
      15:2  15:2    
 R.Skirmantas, R.Jankauskaitė        
 18   Rokas Bareišis 
 Aistė Pavasarytė 
  15:10  15:3      V.Vitkauskas, U.Vasiliauskaitė   3-a vieta
   A.Kovaliov, A.Tolstaja    A.Kovaliov, A.Tolstaja
 31         15:2  15:0    A.Kovaliov, A.Tolstaja   15:10  15:13
 A.Kovaliov, A.Tolstaja        
 2   Aleksandr Kovaliov 
 Anastasija Tolstaja 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       O.Kučinskas, S.Buitkutė    
       O.Kučinskas, S.Buitkutė  
       D.Razas, J.Zinytė   17:14  11:15  15:5   5-a vieta
         O.Kučinskas, S.Buitkutė
       E.Jenkus, G.Bertauskaitė     15:0  7:15  15:12
       E.Jenkus, G.Bertauskaitė  
       R.Geštautas, V.Špelverytė   15:4  15:7  
           
           
         D.Razas, J.Zinytė   7-a vieta
         R.Geštautas, V.Špelverytė
         R.Geštautas, V.Špelverytė   15:3  15:8
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Stasiulis, V.Beinoraitė      
     J.Masaitis, V.Tverskaja    
     J.Masaitis, V.Tverskaja   15:8  15:3    
       A.Girdžijauskas, K.Kanytė  
     A.Girdžijauskas, K.Kanytė     15:10  15:12  
     A.Girdžijauskas, K.Kanytė    
     G.Pancyrev, J.Muchina   15:1  15:0     9-a vieta
         V.Vaivada, G.Čekauskaitė
     T.Kalanta, G.Pačkauskaitė       15:7  15:6
     G.Miestauskas, I.Grybaitė    
     G.Miestauskas, I.Grybaitė   15:10  10:15  15:9    
       V.Vaivada, G.Čekauskaitė  
     V.Vaivada, G.Čekauskaitė     15:3  15:5  
     V.Vaivada, G.Čekauskaitė    
     R.Skirmantas, R.Jankauskaitė   15:0  15:0    
           
         J.Masaitis, V.Tverskaja   11-a vieta
         J.Masaitis, V.Tverskaja
         G.Miestauskas, I.Grybaitė   15:10  15:12
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Stasiulis, V.Beinoraitė    
       G.Stasiulis, V.Beinoraitė  
       G.Pancyrev, J.Muchina   15:3  15:13   13-a vieta
         T.Kalanta, G.Pačkauskaitė
       T.Kalanta, G.Pačkauskaitė     15:5  15:3
       T.Kalanta, G.Pačkauskaitė  
       R.Skirmantas, R.Jankauskaitė   15:3  15:10  
           
           
         G.Pancyrev, J.Muchina   15-a vieta
         G.Pancyrev, J.Muchina
    Dėl 17-32 vietos      R.Skirmantas, R.Jankauskaitė   15:4  15:5
         
   V.Giedraitis (J), I.Paulauskaitė      
   V.Giedraitis (J), I.Paulauskaitė   ->      
     V.Giedraitis (J), I.Paulauskaitė    
      ->    
       
    ->      
       V.Giedraitis (J), I.Paulauskaitė  
        ->  
       
    ->      
       
          
       
    ->       17-a vieta
         R.Bareišis, A.Pavasarytė
          15:10  15:5
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       R.Bareišis, A.Pavasarytė  
        ->  
       
    ->      
     R.Bareišis, A.Pavasarytė    
   R.Bareišis, A.Pavasarytė     ->    
   R.Bareišis, A.Pavasarytė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 97 98 
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės
2006-01-07 11:00 2006-01-08 20:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug D    MV    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD  
     Suaug F    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2005-12-17 10:00 2005-12-17 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    MV    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     60+    VV  
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
2005-11-26 10:00 2005-11-27 23:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2005-11-19 12:00 2005-11-20 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    MD  
     U-19 E    MV    VD  
     U-19 F    VV  
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras
2005-11-12 10:00 2005-11-13 14:00
“Bastilijos” sporto centre, Tauragėje ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės miesto moksleivių atviros varžybos "Būsiu žvaigždė"
2005-10-22 10:00 2005-10-23 14:00
Moksleivių al. 14, Tauragė
     U-15 B    VV    MV  
     U-13    MV  
     U-13 B    VV  
     U-11    VV  
Gintarinis pajūris 2005
2005-10-01 12:00 2005-10-02 16:00
Klaipėda, Melnragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV  
2005 Lietuvos atviras čempionatas
2005-09-10 10:00 2005-09-11 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Pasaulio lietuvių žaidynės - 2005
2005-07-02 11:00 2005-07-03 16:00
Vilniaus Dailės Akademija, Maironio g. 6 ...
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VV    MV    MD  
     U-19    VV  
     U-19 B    MV    VD    MX  
     U-19 C    MD  
     40+    VV    MV    MD    MX  
     40+ B    VD  
Lietuvos jaunučių sporto žaidynių badmintono varžybos
2005-06-25 10:00 2005-06-26 16:00
Klaipėda, Melnragė, Burių g.
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.