Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pasaulio lietuvių žaidynės - 2005, Data: 2005-07-02, Vieta: Vilniaus Dailės Akademija, Maironio g. 6, LT-01124 Vilnius  
Grupė- 40+ B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Arūnas Petkevičius 
 Juozas Špelveris 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, J.Špelveris      
 16       ->      
   A.Petkevičius, J.Špelveris    
 9   Vilmantas Liorančas 
 Jaronimas Sazanskis 
    21:2    
 V.Liorančas, J.Sazanskis      
 8   Aidas Paulauskas 
 Valdas Paulauskas 
  21:15      
     A.Petkevičius, J.Špelveris  
 5   Vidas Bradūnas 
 Rimantas Jurkuvėnas 
      21:8  
 V.Bradūnas, R.Jurkuvėnas      
 12   Kęstas Supronas 
 Vidmantas Varnas 
  21:7      
   A.Morkūnas, A.Pačkauskas    
 13         21:11    
 A.Morkūnas, A.Pačkauskas      
 4   Arūnas Morkūnas 
 Audrius Pačkauskas 
  ->       1-a vieta
       R.Butkus, S.Butkus
 3   Arnoldas Slušnys 
 Kęstutis Žilys 
        11:15  15:9  15:5
 A.Slušnys, K.Žilys      
 14       ->      
   A.Slušnys, K.Žilys    
 11   Algimantas Plytnikas 
 Vasilij Tolstoj 
    21:4    
 R.Chomskis, G.Tamašauskas      
 6   Romanas Chomskis 
 Gytis Tamašauskas 
  21:3      
     R.Butkus, S.Butkus  
 7   Sergejus Korobovas 
 Kęstutis Masaitis 
      23:21  
 S.Korobovas, K.Masaitis      
 10   Nikolajus Gnedojus 
 Saulius Rukša 
  21:13      
   R.Butkus, S.Butkus    
 15           B/Ž    
 R.Butkus, S.Butkus      
 2   Ričardas Butkus 
 Saulius Butkus 
  ->    A.Morkūnas, A.Pačkauskas   3-a vieta
     
       A.Slušnys, K.Žilys   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Liorančas, J.Sazanskis    
     
     V.Bradūnas, R.Jurkuvėnas   ->   5-a vieta
     
     R.Chomskis, G.Tamašauskas     
     
     S.Korobovas, K.Masaitis   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Paulauskas, V.Paulauskas    
   A.Paulauskas, V.Paulauskas   ->    
     
   K.Supronas, V.Varnas     ->  
   K.Supronas, V.Varnas    
    ->     9-a vieta
     
        
     
   A.Plytnikas, V.Tolstoj   ->    
     
   N.Gnedojus, S.Rukša       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 104 105 
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.