Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pasaulio lietuvių žaidynės - 2005, Data: 2005-07-02, Vieta: Vilniaus Dailės Akademija, Maironio g. 6, LT-01124 Vilnius  
Grupė- 40+, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Ričardas Butkus 
 Danguolė Blevaitienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Butkus, D.Blevaitienė      
 16       ->      
   R.Butkus, D.Blevaitienė    
 9   Valdas Paulauskas 
 Aldona Pikčilingienė 
    21:2    
 S.Korobovas, I.Jasiūnienė      
 8   Sergejus Korobovas 
 Irina Jasiūnienė 
  21:16      
     R.Butkus, D.Blevaitienė  
 5   Rimantas Jurkuvėnas 
 Edita Šventoraitienė 
      21:4  
 R.Jurkuvėnas, E.Šventoraitienė      
 12       ->      
   A.Morkūnas, L.Siliūnienė    
 13         21:15    
 A.Morkūnas, L.Siliūnienė      
 4   Arūnas Morkūnas 
 Lolita Siliūnienė 
  ->       1-a vieta
       R.Butkus, D.Blevaitienė
 3   Juozas Špelveris 
 Angelė Liepuonienė 
        21:10
 J.Špelveris, A.Liepuonienė      
 14       ->      
   J.Špelveris, A.Liepuonienė    
 11   Algimantas Plytnikas 
 Rita Plytnikienė 
    21:12    
 R.Chomskis, L.Patašienė      
 6   Romanas Chomskis 
 Laima Patašienė 
  21:5      
     S.Butkus, J.Prevelienė  
 7   Vidas Bradūnas 
 Regina Narijauskaitė 
        B/Ž  
 V.Bradūnas, R.Narijauskaitė      
 10   Kęstas Supronas 
 Božena Skorobogataja 
  21:9      
   S.Butkus, J.Prevelienė    
 15         21:5    
 S.Butkus, J.Prevelienė      
 2   Saulius Butkus 
 Juratė Prevelienė 
  ->    A.Morkūnas, L.Siliūnienė   3-a vieta
     
       J.Špelveris, A.Liepuonienė   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Korobovas, I.Jasiūnienė    
     
     R.Jurkuvėnas, E.Šventoraitienė   ->   5-a vieta
     
     R.Chomskis, L.Patašienė     
     
     V.Bradūnas, R.Narijauskaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   V.Paulauskas, A.Pikčilingienė   ->    
     
        
     
    ->     9-a vieta
     
        
     
   A.Plytnikas, R.Plytnikienė   ->    
     
   K.Supronas, B.Skorobogataja       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 103 104 
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.