Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris 2005, Data: 2005-10-01, Vieta: Klaipėda, Melnragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Aurimas Mizgiris    Dėl 1-8 vietos      
 A.Mizgiris      
 16   Joris Markūnas    15:3  15:4      
   A.Mizgiris    
 9   Saulius Šaltmeris      15:7  15:2    
 S.Šaltmeris      
 8   Vaidotas Česnavičius    15:11  15:4      
     A.Mizgiris  
 5   Arturs Akmens        15:2  15:1  
 A.Akmens      
 12   Edvinas Jakubauskas    15:3  15:5      
   A.Plavin    
 13   Martynas Prevelis      15:1  15:8    
 A.Plavin      
 4   Alan Plavin    15:4  15:5       1-a vieta
       R.Stapušaitis
 3   Andrius Girdžijauskas          15:7  4:15  15:8
 A.Girdžijauskas      
 14   Lukas Litvinas    15:4  15:12      
   A.Girdžijauskas    
 11   Daumantas Vitkauskas      17:15  15:5    
 D.Vitkauskas      
 6   Igors Eglitis    15:3  15:13      
     R.Stapušaitis  
 7   Edgaras Slušnys        15:7  15:10  
 E.Slušnys      
 10   Aivaras Maskaliūnas    15:0  15:1      
   R.Stapušaitis    
 15   Julius Augustinavičius      15:1  15:1    
 R.Stapušaitis      
 2   Ramūnas Stapušaitis    15:0  15:0    A.Plavin   3-a vieta
       A.Girdžijauskas
       A.Girdžijauskas   15:2  15:5
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Šaltmeris    
     A.Akmens  
     A.Akmens   15:11  8:15  15:13   5-a vieta
       E.Slušnys
     D.Vitkauskas     15:4  15:3
     E.Slušnys  
     E.Slušnys   15:11  15:1  
         
         
       S.Šaltmeris   7-a vieta
     
       D.Vitkauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   J.Markūnas      
   J.Markūnas    
   V.Česnavičius   15:7  15:5    
     J.Markūnas  
   E.Jakubauskas     15:2  15:2  
   M.Prevelis    
   M.Prevelis   15:10  15:3     9-a vieta
       J.Markūnas
   L.Litvinas       15:8  15:9
   L.Litvinas    
   I.Eglitis   15:8  15:5    
     L.Litvinas  
   A.Maskaliūnas     15:3  15:3  
   A.Maskaliūnas    
   J.Augustinavičius   15:11  15:7    
         
       M.Prevelis   11-a vieta
     
       A.Maskaliūnas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Česnavičius    
     
     E.Jakubauskas   ->   13-a vieta
     
     I.Eglitis     
     
     J.Augustinavičius   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 97 98 
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės
2006-01-07 11:00 2006-01-08 20:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug D    MV    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD  
     Suaug F    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2005-12-17 10:00 2005-12-17 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    MV    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     60+    VV  
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
2005-11-26 10:00 2005-11-27 23:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2005-11-19 12:00 2005-11-20 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    MD  
     U-19 E    MV    VD  
     U-19 F    VV  
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras
2005-11-12 10:00 2005-11-13 14:00
“Bastilijos” sporto centre, Tauragėje ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės miesto moksleivių atviros varžybos "Būsiu žvaigždė"
2005-10-22 10:00 2005-10-23 14:00
Moksleivių al. 14, Tauragė
     U-15 B    VV    MV  
     U-13    MV  
     U-13 B    VV  
     U-11    VV  
Gintarinis pajūris 2005
2005-10-01 12:00 2005-10-02 16:00
Klaipėda, Melnragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV  
2005 Lietuvos atviras čempionatas
2005-09-10 10:00 2005-09-11 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Pasaulio lietuvių žaidynės - 2005
2005-07-02 11:00 2005-07-03 16:00
Vilniaus Dailės Akademija, Maironio g. 6 ...
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VV    MV    MD  
     U-19    VV  
     U-19 B    MV    VD    MX  
     U-19 C    MD  
     40+    VV    MV    MD    MX  
     40+ B    VD  
Lietuvos jaunučių sporto žaidynių badmintono varžybos
2005-06-25 10:00 2005-06-26 16:00
Klaipėda, Melnragė, Burių g.
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.