Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris 2005, Data: 2005-10-01, Vieta: Klaipėda, Melnragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 16       ->      
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 9   Vaidotas Česnavičius 
 Rūta Strockytė 
    15:0  15:1    
 A.Maskaliūnas, G.Liorančaitė      
 8   Aivaras Maskaliūnas 
 Giedrė Liorančaitė 
  6:15  15:5  15:9      
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja  
 5   Joris Markūnas 
 Justina Dimšaitė 
      15:4  15:10  
 J.Markūnas, J.Dimšaitė      
 12   Arturs Akmens 
 Dana Pelna 
  5:15  15:9  15:10      
   E.Slušnys, D.Kairytė    
 13   Augustinas Narkis 
 Viktorija Guseva 
    15:11  15:7    
 E.Slušnys, D.Kairytė      
 4   Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
  15:6  15:4       1-a vieta
       R.Stapušaitis, O.Jaciuk
 3   Igors Eglitis 
 Monika Radovska 
        15:6  11:15  15:9
 I.Eglitis, M.Radovska      
 14   Lukas Litvinas 
 Emilija Liočaitė 
  15:2  14:15  15:10      
   A.Girdžijauskas, G.Bertauskaitė    
 11   Karolis Bartoševičius 
 Diana Jaciuk 
    15:5  15:4    
 A.Girdžijauskas, G.Bertauskaitė      
 6   Andrius Girdžijauskas 
 Greta Bertauskaitė 
  15:4  15:2      
     R.Stapušaitis, O.Jaciuk  
 7   Alan Plavin 
 Viktorija Tverskaja 
      15:4  15:4  
 A.Plavin, V.Tverskaja      
 10   Daumantas Vitkauskas 
 Emilija Untė 
  15:0  15:0      
   R.Stapušaitis, O.Jaciuk    
 15   Martynas Prevelis 
 Erika Noreikaitė 
    15:10  15:0    
 R.Stapušaitis, O.Jaciuk      
 2   Ramūnas Stapušaitis 
 Oksana Jaciuk 
  15:0  15:0    E.Slušnys, D.Kairytė   3-a vieta
       A.Girdžijauskas, G.Bertauskaitė
       A.Girdžijauskas, G.Bertauskaitė   15:11  13:15  17:16
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Maskaliūnas, G.Liorančaitė    
     
     J.Markūnas, J.Dimšaitė   ->   5-a vieta
     
     I.Eglitis, M.Radovska     
     
     A.Plavin, V.Tverskaja   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   V.Česnavičius, R.Strockytė   ->    
     
   A.Akmens, D.Pelna       
     
   A.Narkis, V.Guseva   ->     9-a vieta
     
   L.Litvinas, E.Liočaitė       
     
   K.Bartoševičius, D.Jaciuk   ->    
     
   D.Vitkauskas, E.Untė       
     
   M.Prevelis, E.Noreikaitė   ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 103 104 
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.