Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX, Data: 2005-11-19, Vieta: Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g.8 (Pašilaičiai)  
Grupė- U-19 E, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Simonas Jocys 
 Tautvydas Liorančas 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Jocys, T.Liorančas      
 16       ->      
   S.Jocys, T.Liorančas    
 9   Ričardas Raubūnas 
 Tadas Stankevičius 
    21:1    
 T.Pavliukovič, G.Rusteika      
 8   Tomaš Pavliukovič 
 Gabrielius Rusteika 
  21:12      
     A.Melnik, G.Pancyrev  
 5   Dovydas Gelgutas 
 Egidijus Šakalys 
      21:12  
 D.Gelgutas, E.Šakalys      
 12   Michailas Golubevas 
 Paulius Jaščemskas 
  21:1      
   A.Melnik, G.Pancyrev    
 13         21:2    
 A.Melnik, G.Pancyrev      
 4   Aleksandr Melnik 
 Georgij Pancyrev 
  ->       1-a vieta
       A.Melnik, G.Pancyrev
 3   Karolis Borusas 
 Mantas Pranauskas 
        21:13
 K.Borusas, M.Pranauskas      
 14       ->      
   K.Borusas, M.Pranauskas    
 11   Jonas Kneita 
 Kiril Rybakov 
    21:17    
 V.Cipiliov, I.Lebedev      
 6   Vladislav Cipiliov 
 Ivan Lebedev 
  21:1      
     T.Šeženis, R.Šilinga  
 7   Lukas Rimeika 
 Artiom Sobol 
      23:20  
 L.Rimeika, A.Sobol      
 10   Henrikas Umbražūnas 
 Klaudijus Jurgaitis 
  21:9      
   T.Šeženis, R.Šilinga    
 15         21:1    
 T.Šeženis, R.Šilinga      
 2   Tadas Šeženis 
 Rytis Šilinga 
  ->    S.Jocys, T.Liorančas   3-a vieta
       S.Jocys, T.Liorančas
       K.Borusas, M.Pranauskas   21:7
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Pavliukovič, G.Rusteika    
     
     D.Gelgutas, E.Šakalys   ->   5-a vieta
     
     V.Cipiliov, I.Lebedev     
     
     L.Rimeika, A.Sobol   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Raubūnas, T.Stankevičius    
   R.Raubūnas, T.Stankevičius   ->    
     
   M.Golubevas, P.Jaščemskas     ->  
   M.Golubevas, P.Jaščemskas    
    ->     9-a vieta
     
        
   J.Kneita, K.Rybakov    
   J.Kneita, K.Rybakov   ->    
     
   H.Umbražūnas, K.Jurgaitis     ->  
   H.Umbražūnas, K.Jurgaitis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 103 104 
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.