Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas, Data: 2005-11-26, Vieta: Drobės sporto salė, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Arūnas Petkevičius 
 Regina Narijauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, R.Narijauskaitė      
 16       ->      
   A.Petkevičius, R.Narijauskaitė    
 9   Joris Markūnas 
 Indrė Starevičiutė 
    17:16  15:6    
 J.Markūnas, I.Starevičiutė      
 8   Martinš Rūsa 
 Liene Perkone 
    B/Ž      
     A.Petkevičius, R.Narijauskaitė  
 5   Andrius Girdžijauskas 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
      15:6  15:4  
 A.Girdžijauskas, U.Vasiliauskaitė      
 12       ->      
   A.Morkūnas, G.Čekauskaitė    
 13         15:12  5:15  15:6    
 A.Morkūnas, G.Čekauskaitė      
 4   Arūnas Morkūnas 
 Gabija Čekauskaitė 
  ->       1-a vieta
       A.Petkevičius, R.Narijauskaitė
 3   Rimas Lavrukaitis 
 Lolita Siliūnienė 
        15:7  15:11
 R.Lavrukaitis, L.Siliūnienė      
 14       ->      
   D.Vilcans, L.Tilika    
 11         15:9  10:15  15:9    
 D.Vilcans, L.Tilika      
 6   Didzis Vilcans 
 Liga Tilika 
  ->      
     D.Vilcans, L.Tilika  
 7   Edvinas Jenkus 
 Viktorija Tverskaja 
      17:15  15:6  
 K.Stebelis, G.Jermacane      
 10   Kristaps Stebelis 
 Grieta Jermacane 
    B/Ž      
   D.Butkus, V.Špelverytė    
 15         15:4  15:5    
 D.Butkus, V.Špelverytė      
 2   Deividas Butkus 
 Vaida Špelverytė 
  ->    A.Morkūnas, G.Čekauskaitė   3-a vieta
       D.Butkus, V.Špelverytė
       D.Butkus, V.Špelverytė   8:15  15:2  15:13
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Markūnas, I.Starevičiutė    
     A.Girdžijauskas, U.Vasiliauskaitė  
     A.Girdžijauskas, U.Vasiliauskaitė   14:17  15:4  15:1   5-a vieta
       A.Girdžijauskas, U.Vasiliauskaitė
     R.Lavrukaitis, L.Siliūnienė     15:10  15:1
     R.Lavrukaitis, L.Siliūnienė  
     K.Stebelis, G.Jermacane   15:8  15:11  
         
         
       J.Markūnas, I.Starevičiutė   7-a vieta
     
       K.Stebelis, G.Jermacane   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Rūsa, L.Perkone    
   M.Rūsa, L.Perkone   ->    
     M.Rūsa, L.Perkone  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       M.Rūsa, L.Perkone
          B/Ž
   .    
    ->    
     E.Jenkus, V.Tverskaja  
   E.Jenkus, V.Tverskaja     ->  
   E.Jenkus, V.Tverskaja    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 103 104 
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.