Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės, Data: 2006-01-07, Vieta: Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drobės g. 62, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Narutis Deksnys 
 Emilija Liočaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Deksnys, E.Liočaitė      
 16       ->      
   N.Deksnys, E.Liočaitė    
 9   Valdas Giedraitis (J) 
 Laima Patašienė 
    15:7  15:11    
 V.Giedraitis (J), L.Patašienė      
 8   Vilmantas Liorančas 
 Giedrė Liorančaitė 
  15:9  15:11      
     N.Deksnys, E.Liočaitė  
 5   Arūnas Morkūnas 
 Vereta Rupeikaitė 
      15:6  8:15  15:6  
 A.Morkūnas, V.Rupeikaitė      
 12   Mindaugas Loveikis 
 Erika Noreikaitė 
  9:15  15:2  15:12      
   A.Morkūnas, V.Rupeikaitė    
 13         15:5  15:13    
 K.Adomaitis, A.Pikčilingienė      
 4   Kęstutis Adomaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
  ->       1-a vieta
       K.Masaitis, E.Šventoraitienė
 3   Rimas Lavrukaitis 
 Lolita Siliūnienė 
        15:9  1:0
 R.Lavrukaitis, L.Siliūnienė      
 14       ->      
   R.Lavrukaitis, L.Siliūnienė    
 11   Lukas Litvinas 
 Justina Dimšaitė 
    15:10  17:14    
 J.Šileris, A.Meirytė      
 6   Jonas Šileris 
 Amanda Meirytė 
  15:9  15:6      
     K.Masaitis, E.Šventoraitienė  
 7   Vidas Bradūnas 
 Regina Narijauskaitė 
      15:6  15:10  
 A.Poderys, A.Liepuonienė      
 10   Aidas Poderys 
 Angelė Liepuonienė 
  15:3  2:4  1:0      
   K.Masaitis, E.Šventoraitienė    
 15         9:15  15:7  15:6    
 K.Masaitis, E.Šventoraitienė      
 2   Kęstutis Masaitis 
 Edita Šventoraitienė 
  ->    A.Morkūnas, V.Rupeikaitė   3-a vieta
       R.Lavrukaitis, L.Siliūnienė
       R.Lavrukaitis, L.Siliūnienė   15:5  9:15  15:10
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Giedraitis (J), L.Patašienė    
     K.Adomaitis, A.Pikčilingienė  
     K.Adomaitis, A.Pikčilingienė   15:9  10:15  15:7   5-a vieta
       K.Adomaitis, A.Pikčilingienė
     J.Šileris, A.Meirytė     5:15  17:14  15:13
     J.Šileris, A.Meirytė  
     A.Poderys, A.Liepuonienė   12:15  15:8  15:4  
         
         
       V.Giedraitis (J), L.Patašienė   7-a vieta
       A.Poderys, A.Liepuonienė
       A.Poderys, A.Liepuonienė   15:5  15:7
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Liorančas, G.Liorančaitė    
   V.Liorančas, G.Liorančaitė   ->    
     V.Liorančas, G.Liorančaitė  
   M.Loveikis, E.Noreikaitė     15:5  15:3  
   M.Loveikis, E.Noreikaitė    
    ->     9-a vieta
       V.Liorančas, G.Liorančaitė
        15:8  15:5
   L.Litvinas, J.Dimšaitė    
   L.Litvinas, J.Dimšaitė   ->    
     L.Litvinas, J.Dimšaitė  
   V.Bradūnas, R.Narijauskaitė       B/Ž  
   V.Bradūnas, R.Narijauskaitė    
    ->    
         
       M.Loveikis, E.Noreikaitė   11-a vieta
       M.Loveikis, E.Noreikaitė
       V.Bradūnas, R.Narijauskaitė     B/Ž
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 99 100 
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.