Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2006-01-14, Vieta: „Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g., Melnragė, Klaipėda.  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-16 vietos        
 G.Voitechovskaja        
 32       ->        
   G.Voitechovskaja      
 17   Ieva Linkutė      11:1  11:0      
 J.Dimšaitė        
 16   Justina Dimšaitė    11:4  11:4        
     G.Voitechovskaja    
 9   Rugilė Gečaitė        11:0  11:2    
 R.Gečaitė        
 24   Ernesta Pakulnytė    11:0  11:1        
   R.Gečaitė      
 25         11:7  11:2      
 G.Liorančaitė        
 8   Giedrė Liorančaitė    ->        
       G.Voitechovskaja  
 5   Viktorija Tverskaja          11:6  11:0 [13']  
 V.Tverskaja        
 28       ->        
   D.Kairytė      
 21   Erika Noreikaitė      11:7  11:5      
 D.Kairytė        
 12   Daina Kairytė    11:3  11:0        
     D.Kairytė    
 13   Anna Kosmač        11:3  11:5    
 A.Kosmač        
 20   Emilija Untė    11:4  11:5        
   _.__________      
 29         11:7  11:8      
 _.__________        
 4   __________ __________    ->         1-a vieta
         G.Voitechovskaja
 3   Ugnė Vasiliauskaitė            11:7  11:5 [19']
 U.Vasiliauskaitė        
 30       ->        
   U.Vasiliauskaitė      
 19   Emilija Liočaitė      11:1  11:1      
 V.Guseva        
 14   Viktorija Guseva    5:11  11:8  11:0        
     U.Vasiliauskaitė    
 11   Indrė Starevičiutė        11:2  11:0    
 I.Starevičiutė        
 22   Jekaterina Muchina    11:3  11:7        
   G.Čekauskaitė      
 27         11:3  11:5      
 G.Čekauskaitė        
 6   Gabija Čekauskaitė    ->        
       O.Jaciuk  
 7   Diana Jaciuk          11:0  11:9 [18']  
 D.Jaciuk        
 26       ->        
   D.Jaciuk      
 23   Deima Navickienė      11:7  11:4      
 D.Navickienė        
 10   Amanda Meirytė    11:8  1:11  13:12        
     O.Jaciuk    
 15   Greta Bertauskaitė        11:0  11:0    
 L.Šidlauskaitė        
 18   Lauryna Šidlauskaitė    13:11  13:12      D.Kairytė   3-a vieta
   O.Jaciuk    U.Vasiliauskaitė
 31         11:0  11:0    U.Vasiliauskaitė   11:4  11:7 [22']
 O.Jaciuk        
 2   Oksana Jaciuk    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Gečaitė    
       R.Gečaitė  
       _.__________   7:11  11:7  11:5 [29']   5-a vieta
         G.Čekauskaitė
       G.Čekauskaitė     13:11  9:11  11:9 [37']
       G.Čekauskaitė  
       D.Jaciuk   11:7  11:3 [14']  
           
           
         _.__________   7-a vieta
         _.__________
         D.Jaciuk   11:0  11:4 [14']
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Dimšaitė      
     G.Liorančaitė    
     G.Liorančaitė   11:6  11:2    
       V.Tverskaja  
     V.Tverskaja     11:7  11:10 [21']  
     V.Tverskaja    
     A.Kosmač   11:8  11:1     9-a vieta
         V.Guseva
     V.Guseva       9:11  11:2  11:4 [37']
     V.Guseva    
     I.Starevičiutė   11:3  11:7    
       V.Guseva  
     D.Navickienė     13:11  13:10 [25']  
     D.Navickienė    
     L.Šidlauskaitė   11:2  11:1    
           
         G.Liorančaitė   11-a vieta
         D.Navickienė
         D.Navickienė   11:6  11:8 [24']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Dimšaitė    
       A.Kosmač  
       A.Kosmač   6:11  11:3  11:7 [23']   13-a vieta
         I.Starevičiutė
       I.Starevičiutė     11:4  11:0 [14']
       I.Starevičiutė  
       L.Šidlauskaitė   11:1  11:4 [11']  
           
           
         J.Dimšaitė   15-a vieta
         J.Dimšaitė
    Dėl 17-32 vietos      L.Šidlauskaitė   11:2  11:1 [14']
         
   I.Linkutė      
   I.Linkutė   ->      
     I.Linkutė    
   E.Pakulnytė     11:2  11:1    
   E.Pakulnytė      
    ->      
       I.Linkutė  
        11:9  3:11  11:9 [26']  
   E.Noreikaitė      
   E.Noreikaitė   ->      
     E.Untė    
   E.Untė     5:11  11:2  11:4    
   E.Untė      
    ->       17-a vieta
         A.Meirytė
          11:2  11:1 [10']
   E.Liočaitė      
   E.Liočaitė   ->      
     E.Liočaitė    
   J.Muchina     11:1  11:1    
   J.Muchina      
    ->      
       A.Meirytė  
        11:3  11:1 [13']  
   A.Meirytė      
   A.Meirytė   ->      
     A.Meirytė    
   G.Bertauskaitė     11:2  11:3    
   G.Bertauskaitė      
    ->    E.Untė   19-a vieta
         E.Untė
         E.Liočaitė   11:5  13:10 [21']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       E.Pakulnytė    
       E.Noreikaitė  
       E.Noreikaitė   11:5  11:2 [13']   21-a vieta
         G.Bertauskaitė
       J.Muchina     6:11  11:4  13:10 [25']
       G.Bertauskaitė  
       G.Bertauskaitė   11:1  12:13  11:5 [23']  
           
           
         E.Pakulnytė   23-a vieta
         J.Muchina
         J.Muchina   11:6  11:7 [15']
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 104 105 
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.