Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2006-02-04, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Deividas Butkus 
 Klaudijus Kašinskis 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Butkus, K.Kašinskis      
 16       ->      
   D.Butkus, K.Kašinskis    
 9   Darius Čepauskas 
 Vaidotas Vitkauskas 
    15:6  15:1 [26']    
 D.Čepauskas, V.Vitkauskas      
 8   Lukas Litvinas 
 Dovydas Razas 
  15:5  15:2 [14']      
     R.Bilius, Š.Bilius  
 5   Sergej Leonovič 
 Aleksandr Kovaliov 
      15:13  15:9 [32']  
 S.Leonovič, A.Kovaliov      
 12   Saulius Butkus 
 Arūnas Morkūnas 
  21:12  21:15      
   R.Bilius, Š.Bilius    
 13         12:15  17:15  15:1 [46']    
 R.Bilius, Š.Bilius      
 4   Ramūnas Bilius 
 Šarūnas Bilius 
  ->       1-a vieta
       R.Bilius, Š.Bilius
 3   Donatas Narvilas 
 Marijus Venckūnas 
        14:15  15:11  15:9 [77']
 D.Narvilas, M.Venckūnas      
 14       ->      
   R.Butkus, A.Jankus    
 11   Mindaugas Loveikis 
 Povilas Bartušis 
    15:3  15:17  15:9 [48']    
 R.Butkus, A.Jankus      
 6   Ričardas Butkus 
 Andrius Jankus 
  15:0  15:0 [9']      
     A.Kvedarauskas, J.Špelveris  
 7   Arnoldas Slušnys 
 Edgaras Slušnys 
      15:5  15:6 [24']  
 A.Slušnys, E.Slušnys      
 10   Ovidijus Kučinskas 
 Alan Plavin 
  15:6  15:3 [14']      
   A.Kvedarauskas, J.Špelveris    
 15         15:10  15:10 [27']    
 A.Kvedarauskas, J.Špelveris      
 2   Aivaras Kvedarauskas 
 Juozas Špelveris 
  ->    D.Butkus, K.Kašinskis   3-a vieta
       R.Butkus, A.Jankus
       R.Butkus, A.Jankus   15:10  15:6 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Čepauskas, V.Vitkauskas    
     S.Leonovič, A.Kovaliov  
     S.Leonovič, A.Kovaliov   15:13  15:4 [30']   5-a vieta
       S.Leonovič, A.Kovaliov
     D.Narvilas, M.Venckūnas     15:10  15:5 [24']
     D.Narvilas, M.Venckūnas  
     A.Slušnys, E.Slušnys   15:5  15:9 [26']  
         
         
       D.Čepauskas, V.Vitkauskas   7-a vieta
     
       A.Slušnys, E.Slušnys   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Litvinas, D.Razas    
   L.Litvinas, D.Razas   ->    
     
   S.Butkus, A.Morkūnas     ->  
   S.Butkus, A.Morkūnas    
    ->     9-a vieta
     
        
   M.Loveikis, P.Bartušis    
   M.Loveikis, P.Bartušis   ->    
     
   O.Kučinskas, A.Plavin     ->  
   O.Kučinskas, A.Plavin    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 104 105 
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.