Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2006-02-04, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Akvilė Stapušaitytė 
 Ligita Bandholm 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Stapušaitytė, L.Bandholm      
 16       ->      
   A.Stapušaitytė, L.Bandholm    
 9   Indrė Adomaitytė 
 Rugilė Gečaitė 
    15:2  15:0 [12']    
 I.Adomaitytė, R.Gečaitė      
 8   Diana Jaciuk 
 Viktorija Ivaščenkova 
  10:15  15:3  15:4 [42']      
     A.Stapušaitytė, L.Bandholm  
 5   Salvinija Tarvydaitė 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
      15:2  15:0 [20']  
 S.Tarvydaitė, U.Vasiliauskaitė      
 12   Justina Dimšaitė 
 Laura Šimukauskaitė 
  15:2  15:0 [11']      
   S.Tarvydaitė, U.Vasiliauskaitė    
 13   __________ __________ 
 Ieva Linkutė 
    15:5  15:3 [21']    
 O.Jaciuk, V.Tverskaja      
 4   Oksana Jaciuk 
 Viktorija Tverskaja 
  15:6  15:3 [19']       1-a vieta
       A.Stapušaitytė, L.Bandholm
 3   Vaida Špelverytė 
 Rasa Šulnienė 
        15:1  15:3 [18']
 V.Špelverytė, R.Šulnienė      
 14       ->      
   V.Špelverytė, R.Šulnienė    
 11   Anna Kosmač 
 Jekaterina Muchina 
    12:15  15:2  15:4 [38']    
 G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė      
 6   Gabija Čekauskaitė 
 Indrė Starevičiutė 
  15:2  15:10 [23']      
     K.Dovydaitytė, G.Voitechovskaja  
 7   Giedrė Liorančaitė 
 Amanda Meirytė 
      15:1  15:1 [20']  
 G.Liorančaitė, A.Meirytė      
 10   Emilija Liočaitė 
 Erika Noreikaitė 
  15:12  13:15  15:5 [46']      
   K.Dovydaitytė, G.Voitechovskaja    
 15         15:3  15:1 [11']    
 K.Dovydaitytė, G.Voitechovskaja      
 2   Kristina Dovydaitytė 
 Gerda Voitechovskaja 
  ->    S.Tarvydaitė, U.Vasiliauskaitė   3-a vieta
       S.Tarvydaitė, U.Vasiliauskaitė
       V.Špelverytė, R.Šulnienė   15:8  15:6 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Adomaitytė, R.Gečaitė    
     O.Jaciuk, V.Tverskaja  
     O.Jaciuk, V.Tverskaja   15:10  15:8 [26']   5-a vieta
       O.Jaciuk, V.Tverskaja
     G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė     15:2  15:0 [15']
     G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė  
     G.Liorančaitė, A.Meirytė   13:15  15:4  15:2 [37']  
         
         
       I.Adomaitytė, R.Gečaitė   7-a vieta
     
       G.Liorančaitė, A.Meirytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Jaciuk, V.Ivaščenkova    
   D.Jaciuk, V.Ivaščenkova   ->    
     
   J.Dimšaitė, L.Šimukauskaitė     ->  
     
   _.__________, I.Linkutė   ->     9-a vieta
     
        
     
   A.Kosmač, J.Muchina   ->    
     
   E.Liočaitė, E.Noreikaitė       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.