Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2006-02-04, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Donatas Narvilas 
 Kristina Dovydaitytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Narvilas, K.Dovydaitytė      
 16   Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
  15:3  15:2 [14']      
   D.Narvilas, K.Dovydaitytė    
 9   Ovidijus Kučinskas 
 Rugilė Gečaitė 
    15:8  15:4 [19']    
 A.Slušnys, U.Vasiliauskaitė      
 8   Arnoldas Slušnys 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  15:13  15:1 [21']      
     D.Narvilas, K.Dovydaitytė  
 5   Sergej Leonovič 
 Oksana Jaciuk 
      15:8  15:5 [23']  
 S.Leonovič, O.Jaciuk      
 12   Edgaras Slušnys 
 Viktorija Tverskaja 
  15:2  15:5 [14']      
   R.Butkus, L.Bandholm    
 13   Alan Plavin 
 Diana Jaciuk 
    6:15  15:10  15:11 [31']    
 R.Butkus, L.Bandholm      
 4   Ričardas Butkus 
 Ligita Bandholm 
  15:0  15:1 [11']       1-a vieta
       A.Kvedarauskas, A.Stapušaitytė
 3   Šarūnas Bilius 
 Gerda Voitechovskaja 
        15:7  15:5 [27']
 Š.Bilius, G.Voitechovskaja      
 14   Povilas Bartušis 
 __________ __________ 
  15:1  15:6 [17']      
   Š.Bilius, G.Voitechovskaja    
 11   Dovydas Razas 
 Amanda Meirytė 
    15:13  15:10 [21']    
 D.Butkus, R.Šulnienė      
 6   Deividas Butkus 
 Rasa Šulnienė 
  15:12  15:5 [19']      
     A.Kvedarauskas, A.Stapušaitytė  
 7   Andrius Jankus 
 Emilija Liočaitė 
      15:6  15:5 [26']  
 A.Kovaliov, V.Ivaščenkova      
 10   Aleksandr Kovaliov 
 Viktorija Ivaščenkova 
  4:15  15:4  17:14 [31']      
   A.Kvedarauskas, A.Stapušaitytė    
 15   Mindaugas Loveikis 
 Justina Dimšaitė 
    15:0  15:2 [13']    
 A.Kvedarauskas, A.Stapušaitytė      
 2   Aivaras Kvedarauskas 
 Akvilė Stapušaitytė 
  15:0  15:0 [7']    R.Butkus, L.Bandholm   3-a vieta
       Š.Bilius, G.Voitechovskaja
       Š.Bilius, G.Voitechovskaja   15:12  15:9 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Slušnys, U.Vasiliauskaitė    
     S.Leonovič, O.Jaciuk  
     S.Leonovič, O.Jaciuk   15:7  15:3 [16']   5-a vieta
       S.Leonovič, O.Jaciuk
     D.Butkus, R.Šulnienė     17:15  15:0 [21']
     D.Butkus, R.Šulnienė  
     A.Kovaliov, V.Ivaščenkova   11:15  15:3  15:4 [29']  
         
         
       A.Slušnys, U.Vasiliauskaitė   7-a vieta
     
       A.Kovaliov, V.Ivaščenkova   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   L.Litvinas, I.Starevičiutė      
     
   O.Kučinskas, R.Gečaitė   ->    
     
   E.Slušnys, V.Tverskaja       
     
   A.Plavin, D.Jaciuk   ->     9-a vieta
     
   P.Bartušis, _.__________       
     
   D.Razas, A.Meirytė   ->    
     
   A.Jankus, E.Liočaitė       
     
   M.Loveikis, J.Dimšaitė   ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.