Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2006-03-18, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Edgaras Slušnys 
 Vaidotas Česnavičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Slušnys, V.Česnavičius      
 16       ->      
   E.Slušnys, V.Česnavičius    
 9   Julius Augustinavičius 
 Mantas Pranauskas 
    15:4  15:0    
 V.Prevelis, E.Šakalys      
 8   Vaidotas Prevelis 
 Egidijus Šakalys 
  15:10  15:1      
     E.Slušnys, V.Česnavičius  
 5   Tautvydas Liorančas 
 Laurynas Sparnauskis 
      15:1  17:14  
 T.Liorančas, L.Sparnauskis      
 12   Karolis Borusas 
 Tadas Stankevičius 
  15:3  15:8      
   P.Bartušis, A.Maskaliūnas    
 13         15:5  7:15  15:4    
 P.Bartušis, A.Maskaliūnas      
 4   Povilas Bartušis 
 Aivaras Maskaliūnas 
  ->       1-a vieta
       E.Slušnys, V.Česnavičius
 3   Lukas Litvinas 
 Martynas Prevelis 
        15:2  15:7 [16']
 L.Litvinas, M.Prevelis      
 14       ->      
   L.Litvinas, M.Prevelis    
 11   Ernestas Stonkus 
 Henrikas Umbražūnas 
    15:3  15:7    
 A.Narkis, L.Rimeika      
 6   Augustinas Narkis 
 Lukas Rimeika 
  15:0  15:2      
     A.Plavin, Ž.Eismontas  
 7   Edvinas Jakubauskas 
 Alvydas Jockus 
      15:13  15:2  
 E.Jakubauskas, A.Jockus      
 10   Dovydas Gelgutas 
 Viktoras Grigorjevas 
  15:9  15:5      
   A.Plavin, Ž.Eismontas    
 15         15:3  15:3    
 A.Plavin, Ž.Eismontas      
 2   Alan Plavin 
 Žygimantas Eismontas 
  ->    P.Bartušis, A.Maskaliūnas   3-a vieta
       P.Bartušis, A.Maskaliūnas
       L.Litvinas, M.Prevelis   7:15  15:12  15:7 [46']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Prevelis, E.Šakalys    
     
     T.Liorančas, L.Sparnauskis   ->   5-a vieta
     
     A.Narkis, L.Rimeika     
     
     E.Jakubauskas, A.Jockus   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   J.Augustinavičius, M.Pranauskas   ->    
     
   K.Borusas, T.Stankevičius       
     
    ->     9-a vieta
     
        
     
   E.Stonkus, H.Umbražūnas   ->    
     
   D.Gelgutas, V.Grigorjevas       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 104 105 
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.