Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmės taurė - 2006, Data: 2006-03-11, Vieta: Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės mokyklos sporto salė  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 29, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Alan Plavin    Dėl 1-16 vietos        
 A.Plavin        
 32   Edvinas Jakubauskas    15:0  15:5        
   A.Plavin      
 17   Martynas Atkočaitis      15:0  15:2      
 M.Atkočaitis        
 16   Emils Adata    15:10  15:9        
     A.Plavin    
 9   Janis Berzins        15:1  15:0    
 J.Berzins        
 24   Arnas Kučinskas    15:10  13:15  15:13        
   J.Berzins      
 25   Lukas Genutis      15:3  15:6      
 E.Jeps        
 8   Edgars Jeps    15:6  15:7        
       A.Plavin  
 5   Tautvydas Liorančas          15:6  15:6  
 T.Liorančas        
 28   Henrikas Umbražūnas      B/Ž        
   T.Liorančas      
 21   Paulius Leniauskas      15:0  15:0      
 P.Leniauskas        
 12   Martinš Vitols    15:4  15:2        
     A.Jockus    
 13   Varis Zarinš        17:14  15:6    
 P.Žvinklys        
 20   Paulius Žvinklys    15:11  15:2        
   A.Jockus      
 29         15:3  15:3      
 A.Jockus        
 4   Alvydas Jockus    ->         1-a vieta
         A.Plavin
 3   Žygimantas Eismontas            15:0  15:7
 Ž.Eismontas        
 30       ->        
   Ž.Eismontas      
 19   Karolis Borusas      15:2  15:0      
 L.Sparnauskis        
 14   Laurynas Sparnauskis    15:7  12:15  15:11        
     P.Bartušis    
 11   Lukas Kontrimas        15:4  15:9    
 R.Šileris        
 22   Renaldas Šileris    15:3  15:3        
   P.Bartušis      
 27   Edvardas Kreitalas      15:1  15:0      
 P.Bartušis        
 6   Povilas Bartušis    15:0  15:1        
       V.Česnavičius  
 7   Ralfs Goba          15:10  15:9  
 R.Goba        
 26   Mindaugas Butkus    15:7  15:9        
   R.Goba      
 23   Kęstas Katkauskas      15:12  15:9      
 K.Katkauskas        
 10   Karlis Rungis    15:12  15:8        
     V.Česnavičius    
 15   Lukas Rimkus        15:0  15:1    
 L.Rimkus        
 18   Peteris Pakalns    15:0  15:1      A.Jockus   3-a vieta
   V.Česnavičius    P.Bartušis
 31         15:3  15:0    P.Bartušis   15:8  15:5
 V.Česnavičius        
 2   Vaidotas Česnavičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Berzins    
       J.Berzins  
       T.Liorančas   15:10  15:7   5-a vieta
         Ž.Eismontas
       Ž.Eismontas     21:8
       Ž.Eismontas  
       R.Goba   15:1  15:0  
           
           
         T.Liorančas   7-a vieta
         T.Liorančas
         R.Goba   21:10
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Atkočaitis      
     M.Atkočaitis    
     E.Jeps   21:17    
       M.Atkočaitis  
     P.Leniauskas       B/Ž  
     P.Žvinklys    
     P.Žvinklys   21:9     9-a vieta
         M.Atkočaitis
     L.Sparnauskis       21:10
     L.Sparnauskis    
     R.Šileris   15:4  15:1    
       L.Rimkus  
     K.Katkauskas     15:8  15:5  
     L.Rimkus    
     L.Rimkus   15:6  15:4    
           
         P.Žvinklys   11-a vieta
         L.Sparnauskis
         L.Sparnauskis     B/Ž
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Jeps    
       E.Jeps  
       P.Leniauskas     B/Ž   13-a vieta
         E.Jeps
       R.Šileris     15:8  15:5
       R.Šileris  
       K.Katkauskas   21:7  
           
           
         P.Leniauskas   15-a vieta
         K.Katkauskas
    Dėl 17-32 vietos      K.Katkauskas     B/Ž
   E.Jakubauskas        
   E.Jakubauskas      
   E.Adata   21:15      
     A.Kučinskas    
   A.Kučinskas     15:3  15:4    
   A.Kučinskas      
   L.Genutis   15:3  15:2      
       A.Kučinskas  
   H.Umbražūnas       15:4  15:5  
   H.Umbražūnas      
   M.Vitols   21:0      
     H.Umbražūnas    
   V.Zarinš     15:7  15:13    
   V.Zarinš      
    ->       17-a vieta
         A.Kučinskas
          15:7  15:8
   K.Borusas      
   K.Borusas   ->      
     K.Borusas    
   L.Kontrimas     15:5  15:8    
   E.Kreitalas      
   E.Kreitalas   15:14  15:1      
       K.Borusas  
   M.Butkus       5:15  15:11  15:11  
   M.Butkus      
   K.Rungis   15:5  15:3      
     M.Butkus    
   P.Pakalns     15:2  15:0    
   P.Pakalns      
    ->    H.Umbražūnas   19-a vieta
         M.Butkus
         M.Butkus     B/Ž
           
        Dėl 21-24 vietos    
       E.Jakubauskas    
       E.Jakubauskas  
       V.Zarinš   21:3   21-a vieta
         E.Jakubauskas
       E.Kreitalas       B/Ž
       E.Kreitalas  
       P.Pakalns     B/Ž  
           
           
         V.Zarinš   23-a vieta
         V.Zarinš
         P.Pakalns   21:2
      Dėl 25-32 vietos      
     E.Adata      
     E.Adata    
     L.Genutis   21:10    
       E.Adata  
     M.Vitols       B/Ž  
     M.Vitols    
      ->     25-a vieta
         E.Adata
          21:3
     L.Kontrimas    
     L.Kontrimas   ->    
       K.Rungis  
     K.Rungis       B/Ž  
     K.Rungis    
      ->    
           
         M.Vitols   27-a vieta
         M.Vitols
         L.Kontrimas     B/Ž
           
        Dėl 29-32 vietos    
       L.Genutis    
       L.Genutis  
        ->   29-a vieta
         L.Genutis
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 104 105 
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.