Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian International 2019, Data: 2019-06-06, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas (Kvalifikacija), dalyvių- 76, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  


   1-a kvalifikacija

2019-06-06 2019-06-06  
 1   Qin Zheng         
 Q.Zheng      
 128       ->      
 V.Bagdanavičius     
 65   Vilius Bagdanavičius        B/Ž    
 V.Bagdanavičius      
 64       ->      
     B.Holtschke  
 33   Brian Holtschke        21:7  21:4  
 B.Holtschke      
 96       ->      
 B.Holtschke    
 97   Jack O’Brien      21:15  21:8    
 J.O’Brien      
 32       ->      
       M.Dubowski
 17   Mateusz Dubowski          21:11  21:18
 M.Dubowski      
 112       ->      
 M.Dubowski     
 81   Edgaras Slušnys      21:18  21:12    
 E.Slušnys      
 48       ->      
     M.Dubowski  
 49   Danila Gataullin        21:9  19:21  21:6  
 D.Gataullin      
 80       ->      
 T.Flatten    
 113   Torjus Flatten      21:8  21:6    
 T.Flatten      
 16   Eidur Isak Broddason    21:14  21:14      
         
         

   2-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06
 9   Oleksandar Shmundyak         
 O.Shmundyak      
 120       ->      
 P.Bartušis     
 73   Povilas Bartušis      21:16  21:12    
 P.Bartušis      
 56       ->      
     R.Rathore  
 41   Daniel Johannesson        21:16  17:21  21:13  
 D.Johannesson      
 88       ->      
 R.Rathore    
 105   Emil Langemark      21:17  21:13    
 R.Rathore      
 24   Rajat Rathore    21:14  16:21  24:22      
       B.Hunt
 25   Mark Brady          21:19  21:18
 M.Brady      
 104       ->      
 M.Brady     
 89   Sander De Decker      21:15  21:18    
 S.De Decker      
 40       ->      
     B.Hunt  
 57   Niclas Kirchgeßner        21:14  16:21  22:20  
 N.Kirchgeßner      
 72       ->      
 B.Hunt    
 121   Ragnar Sepp      21:14  21:16    
 B.Hunt      
 8   Ben Hunt    21:10  21:5      
         
         

   3-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06
 5   David Walsh         
 D.Walsh      
 124       ->      
[29] 12:05   Š.Stumbra     
 69   Šarūnas Stumbra        B/Ž    
 Š.Stumbra      
 60       ->      
     H.Pilve  
 37   Hans-Kristjan Pilve        21:8  21:12  
 H.Pilve      
 92       ->      
 H.Pilve    
 101   Kristofer Darri Finnsson      21:12  21:10    
 K.Finnsson      
 28       ->      
       M.Svejsø
 21   Flurin Furrer          21:15  21:15
 F.Furrer      
 108       ->      
 J.Paul     
 85   Jesper Paul      23:21  21:16    
 J.Paul      
 44       ->      
     M.Svejsø  
 53   Michael Svejsø        21:13  21:14  
 M.Svejsø      
 76       ->      
 M.Svejsø    
 117   Mikhail Lavrikov      21:23  22:20  21:15    
 M.Lavrikov      
 12   Alexander Rydstrom    9:21  21:15  22:20      
         
         

   4-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06
 13   Michael Giesinger         
 M.Giesinger      
 116       ->      
[33] 12:40   K.Dauskurtas     
 77   Kazimieras Dauskurtas        B/Ž    
 K.Dauskurtas      
 52       ->      
     T.Sibbald  
 45   Dimitri Jacquart        21:18  21:14  
 D.Jacquart      
 84       ->      
 T.Sibbald    
 109   Mamertas Noreika      21:12  21:18    
 T.Sibbald      
 20   Thomas Sibbald    21:4  21:6      
       A.Parkhøi
 29   Oleksandr Kolesnik          21:18  22:20
 O.Kolesnik      
 100       ->      
 O.Kolesnik     
 93   Laurynas Borusas      21:18  21:17    
 L.Borusas      
 36       ->      
     A.Parkhøi  
 61   Axel Henrik Parkhøi        21:11  21:11  
 A.Parkhøi      
 68       ->      
 A.Parkhøi    
 125   Danielius Beržanskis      21:13  21:10    
 I.Medynskiy      
 4   Ivan Medynskiy    21:18  21:15      
         
         

   5-a kvalifikacija

2019-06-06 2019-06-06
 3   Elias Nicolaou         
 E.Nicolaou      
 126   Michal Walentek    21:16  22:20      
 E.Nicolaou     
 67         21:12  21:13    
 R.Zirk      
 62   Rannar Zirk    ->      
     L.Smith-Meyer  
 35           23:21  15:21  21:15  
 L.Smith-Meyer      
 94   Ludvig Smith-Meyer    ->      
 L.Smith-Meyer    
 99         21:19  21:13    
 S.Upadhya      
 30   Saketh Upadhya    ->      
       M.Johannesen
 19   Jorgen Rosenlund          21:13  21:9
 M.Johannesen      
 110   Magnus Johannesen    21:8  21:14      
[39] 13:15   M.Johannesen     
 83           B/Ž    
 M.Almer      
 46   Matthias Almer    ->      
     M.Johannesen  
 51           18:21  21:10  21:17  
 A.Berzinš      
 78   Andis Berzinš    ->      
 M.Xu    
 115         21:10  21:12    
 M.Xu      
 14   Mattias Xu     ->      
         
         

   6-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06
 11   Callum Thomas         
 P.Kordek      
 118   Patryk Kordek    21:8  21:8      
 P.Kordek     
 75         21:12  21:10    
 T.Crowley      
 54   Tony Crowley    ->      
     M.Barth  
 43           21:13  21:8  
 J.Schwarz      
 86   Jonas Schwarz    ->      
 M.Barth    
 107         11:21  21:12  21:17    
 M.Barth      
 22   Markus Barth    ->      
       M.Barth
 27             22:20  19:21  21:8
 J.Kilpi      
 102   Justus Kilpi    ->      
 J.Kilpi     
 91         21:11  21:13    
 S.Klioštoraitis      
 38   Simas Klioštoraitis    ->      
     A.Dolman  
 59           21:16  22:20  
 J.Baldursson      
 70   Jonas Baldursson    ->      
 A.Dolman    
 123         21:14  21:16    
 A.Dolman      
 6   Adam Dolman    ->      
         
         

   7-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06
 7   Michal Suski         
[10] 09:45   T.Krämer      
 122   Tim Krämer      B/Ž      
 R.Altunian     
 71         21:12  21:12    
 R.Altunian      
 58   Roman Altunian    ->      
     M.Šames  
 39           21:15  21:17  
 A.Akmens      
 90   Arturs Akmens    ->      
 M.Šames    
 103         21:8  18:21  21:11    
 M.Šames      
 26   Mark Šames    ->      
       V.Rikheim
 23   Linas Supronas          16:21  21:13  21:16
 A.Ajupov      
 106   Artur Ajupov    16:21  21:15  21:8      
 A.Ajupov     
 87         21:16  23:21    
 P.Sivukhin      
 42   Pavel Sivukhin    ->      
     V.Rikheim  
 55           21:11  21:5  
 A.Mcallister      
 74   Adam Mcallister    ->      
 V.Rikheim    
 119         21:13  21:17    
 V.Rikheim      
 10   Vegard Rikheim    ->      
         
         

   8-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06
 15   Declan Bennett         
 M.Maulė      
 114   Mantas Maulė    21:9  21:19      
 J.Petkus     
 79         21:11  21:17    
 J.Petkus      
 50   Jonas Petkus    ->      
     J.Petkus  
 47           21:18  10:21  21:18  
 J.Kral      
 82   Jiri Kral    ->      
 M.Danielak    
 111         21:16  14:21  21:15    
 M.Danielak      
 18   Mateusz Danielak    ->      
       M.Klinggaard
 31             21:11  21:4
 I.Druzchenko      
 98   Ivan Druzchenko    ->      
 I.Reznikas     
 95         21:15  21:19    
 I.Reznikas      
 34   Ignas Reznikas    ->      
     M.Klinggaard  
 63           21:7  21:16  
 M.Klinggaard      
 66   Magnus Klinggaard    ->      
[52] 14:50   M.Klinggaard    
 127           B/Ž    
 Y.Levit      
 2   Yonathan Levit    ->      
         
         

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.