Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian International 2019, Data: 2019-06-06, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas (Kvalifikacija), dalyvių- 41, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  


   1-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06  
 1   Helis Pajuste       
 H.Pajuste    
 64       ->    
  [53] 15:00   H.Pajuste  
 33   Grace King        B/Ž  
 G.King    
 32       ->    
    [97]  J.Rajkumar
 17   Anna Kupca          B/Ž
 A.Kupca    
 48       ->    
   J.Rajkumar  
 49   Jenny Rajkumar      21:18  21:15  
 J.Rajkumar    
 16   Arna Karen Johannsdottir    22:20  21:16    

   2-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06  
       
 9   Julia Bitsoukova       
 J.Bitsoukova    
 56       ->    
   J.Bitsoukova  
 41   Liana Lenceviča      21:14  21:10  
 L.Lenceviča    
 24       ->    
     J.Bitsoukova
 25   Emilia Petersen Norberg        21:16  21:15
 E.Petersen Norberg    
 40       ->    
   M.Viarbitskaya  
 57   Maryana Viarbitskaya      21:18  21:9  
 M.Viarbitskaya    
 8   Arina Babre    21:11  21:15    
       

   3-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06  
 5   Monika Radovska       
 M.Radovska    
 60       ->    
   M.Radovska  
 37   Viktoria Kozyreva      21:13  21:10  
 V.Kozyreva    
 28       ->    
     D.Pelupessy
 21   Arta Priedniece        21:11  21:12
 A.Priedniece    
 44       ->    
   D.Pelupessy  
 53   Samanta Golubickaitė      21:9  21:4  
 D.Pelupessy    
 12   Dounia Pelupessy    21:8  21:11    

   4-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06  
       
 13   Elena-Alexandra Diordiev       
 E.Diordiev    
 52       ->    
   A.Tan  
 45   Amy Tan      21:8  21:18  
 A.Tan    
 20       ->    
     A.Tan
 29   Anna Bygum        19:21  21:16  21:16
 A.Bygum    
 36       ->    
   A.Bygum  
 61   Sigridur Arnadottir      11:21  21:18  21:18  
 K.Wladzinska    
 4   Karolina Wladzinska    21:15  21:4    
       

   5-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06  
 3   Ulyana Zakharava       
 U.Zakharava    
 62   Anna Duda    21:14  21:17    
   E.Christodoulou  
 35         21:15  21:17  
 E.Christodoulou    
 30   Eleni Christodoulou    ->    
     W.Dabczynska
 19   Basia Grodynska        21:11  21:9
 B.Grodynska    
 46   Annija Rulle-Titava    21:12  21:11    
   W.Dabczynska  
 51         21:5  21:9  
 W.Dabczynska    
 14   Wiktoria Dabczynska    ->    
     

   6-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06  
 11   Vera Ellingsen       
 K.Frost    
 54   Kate Frost    21:8  21:16    
   K.Frost  
 43         21:12  21:5  
 D.Stognija    
 22   Diana Stognija    ->    
     K.Frost
 27           21:18  21:12
 O.Socha    
 38   Oliwia Socha    ->    
   J.Romanova  
 59         21:19  21:18  
 J.Romanova    
 6   Jekaterina Romanova    ->    
       

   7-a kvalifikacija

2019-06-06 2019-06-06  
 7   Anastasiia Sharapova       
 A.Sharapova    
 58   Aleksandra Radziszewska    21:16  21:13    
   A.Sharapova  
 39         21:19  21:15  
 Z.Jankowska    
 26   Zuzanna Jankowska    ->    
     K.Silich
 23           21:17  21:17
 P.Murėnaitė    
 42   Perla Murėnaitė    ->    
   K.Silich  
 55         21:15  21:16  
 K.Silich    
 10   Kristina Silich    ->    

   8-a kvalifikacija
2019-06-06 2019-06-06  
       
 15   Amalie Schulz       
[21] 11:20   A.Schulz    
 50   Catlyn Kruus      B/Ž    
   A.Schulz  
 47         21:16  21:17  
 S.Schulz    
 18   Signe Schulz    ->    
     A.Schulz
 31           21:15  12:21  21:19
 K.Kapanen    
 34   Karina Kapanen    ->    
   E.Komendrovskaya  
 63         21:7  21:4  
 E.Komendrovskaya    
 2   Elena Komendrovskaya    ->    

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.