Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas, Data: 2019-06-15, Vieta: Prienai, Prienai . Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai  
Grupė- 40+, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Laura Januškevičienė 
 Tanita Urbonienė 
21
19
21
9
 25'
21
12
21
2
 19'
84/42
42
2
1
2 Aldona Kasparavičienė 
 Judita Vadeikienė 
19
21
9
21
 25'
21
13
21
10
 24'
70/65
5
1
2
3 Rūta Bubulienė 
 Jūratė Paškevičienė 
12
21
2
21
 19'
13
21
10
21
 24'
37/84
-47
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kaire Karindi 
 Kulle Laidmae 
21
9
21
1
 17'
21
6
21
5
 16'
84/21
63
2
1
2 Asta Bačkaitienė 
 Dalia Bogatko 
9
21
1
21
 17'
21
11
21
9
 20'
52/62
-10
1
2
3 Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
6
21
5
21
 16'
11
21
9
21
 20'
31/84
-53
0
3



2019-06-15  
   1-a vieta
 1    Laura Januškevičienė,  Tanita Urbonienė  
[188] 16:05   K.Karindi, K.Laidmae
 2    Kaire Karindi,  Kulle Laidmae   21:13  21:12 [29']
   



2019-06-15  
   3-a vieta
 3    Aldona Kasparavičienė,  Judita Vadeikienė  
[189] 16:30   A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė
 4    Asta Bačkaitienė,  Dalia Bogatko   21:10  21:4 [18']
   



2019-06-15  
   5-a vieta
 5    Rūta Bubulienė,  Jūratė Paškevičienė  
[190] 16:30   R.Bubulienė, J.Paškevičienė
 6    Ernesta Grigeliūnienė,  Renata Staupelienė   21:13  21:9 [30']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.