Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es), Data: 2019-05-25, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25  
 1   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, I.Peleckienė      
 16       ->      
  [11] 10:20   E.Peleckis, I.Peleckienė    
 9   Tomas Petrauskas 
 Diana Valantinaitė 
    21:18  21:13 [32']    
[1] 10:00   T.Petrauskas, D.Valantinaitė      
 8   Dominykas Paulauskas 
 Agnė Kirdeikytė 
  22:20  18:21  21:17 [37']      
    [23] 10:45   E.Peleckis, I.Peleckienė  
 5   Raimondas Banelis 
 Dovilė Morkvėnaitė 
      21:17  21:11 [36']  
 R.Banelis, D.Morkvėnaitė      
 12       ->      
  [12] 10:20   R.Banelis, D.Morkvėnaitė    
 13         21:17  21:16 [22']    
 G.Fridricas, E.Keturakytė      
 4   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  ->       1-a vieta
      [36] 11:35   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė
 3   Gediminas Buitvydas 
 Vaida Žitlinskaitė 
        21:15  21:18 [22']
 G.Buitvydas, V.Žitlinskaitė      
 14       ->      
  [13] 10:20   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė    
 11         19:21  21:18  21:19 [45']    
 G.Stravinskas, R.Milašauskaitė      
 6   Giedrius Stravinskas 
 Roberta Milašauskaitė 
  ->      
    [24] 10:45   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė  
 7   Paulius Žostautas 
 Jurgita Ivanauskaitė 
      21:15  19:21  22:20 [42']  
[2] 10:00   P.Žostautas, J.Ivanauskaitė      
 10   Ramūnas Dovydėnas 
 Sigita Grigaravičienė 
  21:18  21:14 [31']      
  [14] 10:20   G.Strumila, J.Kazakauskaitė    
 15         21:16  21:18 [41']    
 G.Strumila, J.Kazakauskaitė      
 2   Giedrius Strumila 
 Justė Kazakauskaitė 
  ->    R.Banelis, D.Morkvėnaitė   3-a vieta
      [37] 11:35   G.Strumila, J.Kazakauskaitė
       G.Strumila, J.Kazakauskaitė   22:20  21:17 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Petrauskas, D.Valantinaitė    
    [25] 10:45   G.Fridricas, E.Keturakytė  
     G.Fridricas, E.Keturakytė   21:13  10:21  21:13 [35']   5-a vieta
      [38] 11:35   G.Buitvydas, V.Žitlinskaitė
     G.Buitvydas, V.Žitlinskaitė     21:14  18:21  21:6 [32']
    [26] 10:45   G.Buitvydas, V.Žitlinskaitė  
     P.Žostautas, J.Ivanauskaitė   21:16  21:12 [30']  
         
         
       T.Petrauskas, D.Valantinaitė   7-a vieta
      [39] 11:35   T.Petrauskas, D.Valantinaitė
       P.Žostautas, J.Ivanauskaitė   21:16  21:19 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Paulauskas, A.Kirdeikytė    
   D.Paulauskas, A.Kirdeikytė   ->    
     D.Paulauskas, A.Kirdeikytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [27] 11:10   R.Dovydėnas, S.Grigaravičienė
        15:21  21:14  21:18 [35']
   .    
    ->    
     R.Dovydėnas, S.Grigaravičienė  
   R.Dovydėnas, S.Grigaravičienė     ->  
   R.Dovydėnas, S.Grigaravičienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.