Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2019-05-18, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 B, Moterų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Snežana Poklikajeva    Dėl 1-8 vietos      
 S.Poklikajeva      
 16       ->      
  [43] 12:25   S.Poklikajeva    
 9   Kotryna Čyvaitė      21:15  21:11 [20']    
[32] 11:40   O.Ščerbakova      
 8   Oresta Ščerbakova    20:22  21:13  21:15 [33']      
    [53] 12:50   S.Poklikajeva  
 5   Jogailė Kelečiūtė        24:22  16:21  21:16 [32']  
[33] 11:40   J.Kelečiūtė      
 12   Augustė Stankevičiūtė    21:17  21:17 [25']      
  [44] 12:25   J.Kelečiūtė    
 13   Aina Ralytė      21:18  18:21  25:23 [39']    
[34] 11:40   M.Barauskaitė      
 4   Minija Barauskaitė    21:8  21:11 [21']       1-a vieta
      [64] 13:40   S.Borisenko
 3   Signė Borisenko          18:21  21:16  25:23 [45']
 S.Borisenko      
 14       ->      
  [45] 12:25   S.Borisenko    
 11   Fausta Gedminaitė      21:9  21:14 [26']    
[35] 11:40   M.Marcinkevičiūtė      
 6   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    21:16  21:15 [21']      
    [54] 12:50   S.Borisenko  
 7   Liepa Leonavičiūtė        21:14  21:14 [27']  
[36] 11:40   L.Leonavičiūtė      
 10   Greta Šukutytė    21:8  21:16 [27']      
  [46] 12:25   L.Leonavičiūtė    
 15         21:12  16:21  21:18 [44']    
 R.Radžiūnaitė      
 2   Rasa Radžiūnaitė    ->    J.Kelečiūtė   3-a vieta
      [65] 13:40   J.Kelečiūtė
       L.Leonavičiūtė   21:15  21:16 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     O.Ščerbakova    
    [55] 12:50   O.Ščerbakova  
     M.Barauskaitė   21:17  16:21  23:21 [41']   5-a vieta
      [66] 13:40   O.Ščerbakova
     M.Marcinkevičiūtė     21:18  22:20 [34']
    [56] 13:15   R.Radžiūnaitė  
     R.Radžiūnaitė   21:23  23:21  21:14 [33']  
         
         
       M.Barauskaitė   7-a vieta
      [67] 13:40   M.Barauskaitė
       M.Marcinkevičiūtė   21:11  21:16 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Čyvaitė    
   K.Čyvaitė   ->    
    [57] 13:15   A.Stankevičiūtė  
   A.Stankevičiūtė     21:10  21:19 [31']  
  [47] 12:25   A.Stankevičiūtė    
   A.Ralytė   21:15  21:16 [34']     9-a vieta
      [68] 13:40   A.Stankevičiūtė
        21:18  21:14 [30']
   F.Gedminaitė    
   F.Gedminaitė   ->    
    [58] 13:15   F.Gedminaitė  
   G.Šukutytė     21:4  21:5 [16']  
   G.Šukutytė    
    ->    
         
       K.Čyvaitė   11-a vieta
      [69] 13:40   K.Čyvaitė
       G.Šukutytė   21:13  21:19 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Ralytė  
     A.Ralytė   ->   13-a vieta
       A.Ralytė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 19:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.