Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv), Data: 2019-05-25, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25  
 1   Vidas Martinkus 
 Rimas Lavrukaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Martinkus, R.Lavrukaitis      
 16       ->      
   V.Martinkus, R.Lavrukaitis    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [68] 13:15   V.Martinkus, R.Lavrukaitis  
 5   Saulius Eibukas 
 Darius Kairys 
      21:14  25:23 [27']  
 S.Eibukas, D.Kairys      
 12       ->      
  [56] 12:50   S.Eibukas, D.Kairys    
 13         21:12  21:10 [21']    
 E.Adakauskas, A.Umantas      
 4   Elmoras Adakauskas 
 Aurelijus Umantas 
  ->       1-a vieta
      [80] 14:00   A.Petkevičius, M.Trybas
 3   Arūnas Petkevičius 
 Mindaugas Trybas 
        21:9  21:17 [27']
 A.Petkevičius, M.Trybas      
 14       ->      
  [57] 12:50   A.Petkevičius, M.Trybas    
 11   Audrius Butkus 
 Aidas Stalmokas 
    21:5  21:13 [20']    
[45] 12:00   A.Vilčinskas, A.Rimkus      
 6   Audrius Vilčinskas 
 Albertas Rimkus 
  21:13  21:23  21:15 [37']      
    [69] 13:15   A.Petkevičius, M.Trybas  
 7   Borisas Lozinskis 
 Česlovas Ramanauskas 
      21:16  21:19 [36']  
[46] 12:00   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas      
 10   Tomas Grigas 
 Aurimas Kamantauskas 
  21:12  18:21  21:10 [41']      
  [58] 12:50   S.Januška, A.Slušnys    
 15         21:18  21:6 [23']    
 S.Januška, A.Slušnys      
 2   Steponas Januška 
 Arnoldas Slušnys 
  ->    S.Eibukas, D.Kairys   3-a vieta
      [81] 14:00   S.Januška, A.Slušnys
       S.Januška, A.Slušnys   21:13  21:18 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     E.Adakauskas, A.Umantas  
     E.Adakauskas, A.Umantas   ->   5-a vieta
      [82] 14:00   E.Adakauskas, A.Umantas
     A.Vilčinskas, A.Rimkus     21:17  21:18 [76']
    [70] 13:15   A.Vilčinskas, A.Rimkus  
     B.Lozinskis, Č.Ramanauskas   17:21  22:20  21:19 [47']  
         
         
        7-a vieta
       B.Lozinskis, Č.Ramanauskas
       B.Lozinskis, Č.Ramanauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       A.Butkus, A.Stalmokas
        ->
   A.Butkus, A.Stalmokas    
   A.Butkus, A.Stalmokas   ->    
    [71] 13:15   A.Butkus, A.Stalmokas  
   T.Grigas, A.Kamantauskas     21:17  21:11 [24']  
   T.Grigas, A.Kamantauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       T.Grigas, A.Kamantauskas
       T.Grigas, A.Kamantauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.