Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior 2019 (N3), Data: 2019-05-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Moterų vienetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Nomeda Seniūnaitė  
21
11
21
6
 12'
21
7
21
12
 14'
84/36
48
2
1
2 Adelė Krutkytė  
11
21
6
21
 12'
14
21
18
21
 18'
49/84
-35
0
3
3 Rusnė Vidzėnaitė  
7
21
12
21
 14'
21
14
21
18
 18'
61/74
-13
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Elzė Dindaitė  
21
17
21
17
 21'
21
7
21
4
 13'
84/45
39
2
1
2 Goda Vancevičiūtė  
17
21
17
21
 21'
21
9
21
4
 12'
76/55
21
1
2
3 Gretė Velykytė  
7
21
4
21
 13'
9
21
4
21
 12'
24/84
-60
0
3



2019-05-25  
   1-a vieta
 1    Nomeda Seniūnaitė  
[43] 12:30   N.Seniūnaitė
 2    Elzė Dindaitė   21:16  22:20 [17']
   



2019-05-25  
   3-a vieta
 4    Goda Vancevičiūtė  
[44] 12:30   G.Vancevičiūtė
 5    Rusnė Vidzėnaitė   22:20  21:9 [20']
   



2019-05-25  
   5-a vieta
 3    Adelė Krutkytė  
[45] 12:30   A.Krutkytė
 6    Gretė Velykytė   21:13  21:19 [17']
   



2019-05-25  
   7-a vieta
 7      
[46] 12:30 
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.