Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior 2019 (N4), Data: 2019-06-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Nomeda Seniūnaitė 
 Urtė Gatelytė 
21
6
21
6
 15'
21
10
21
7
 19'
84/29
55
2
1
2 Liepa Budrytė 
 Adelė Krutkytė 
6
21
6
21
 15'
21
15
21
19
 24'
54/76
-22
1
2
3 Skaistė Liutkutė 
 Mila Leonovič 
10
21
7
21
 19'
15
21
19
21
 24'
51/84
-33
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Elzė Dindaitė 
 Elija Dindaitė 
21
15
21
8
 15'
42/23
19
1
1
2 Amelija Klimaitė 
 Gabija Beržinskaitė 
15
21
8
21
 15'
23/42
-19
0
2



2019-06-08  
   1-a vieta
 1    Nomeda Seniūnaitė,  Urtė Gatelytė  
[69] 13:20   N.Seniūnaitė, U.Gatelytė
 2    Elzė Dindaitė,  Elija Dindaitė   17:21  21:19  21:17 [33']
   



2019-06-08  
   3-a vieta
 3    Liepa Budrytė,  Adelė Krutkytė  
[70] 13:45   A.Klimaitė, G.Beržinskaitė
 4    Amelija Klimaitė,  Gabija Beržinskaitė   21:18  21:16 [19']
   



2019-06-08  
   5-a vieta
 5    Skaistė Liutkutė,  Mila Leonovič  
13:45 
 6       ->
   



2019-06-08  
   7-a vieta
 7      
13:45   .
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.