Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (N1), Data: 2019-09-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Adomas Mažeika    Dėl 1-8 vietos      
 A.Mažeika      
 16       ->      
     A.Mažeika    
 9         ->    
 N.Turūta      
 8   Naglis Turūta    ->      
    [40] 12:05    A.Mažeika  
 5   Saulius Valasevicius        21:9  21:11 [17']  
[8] 10:00    S.Valasevicius      
 12   Albertas Bašys    ->      
  [22] 10:50    B.Drobavičius    
 13         21:14  21:4 [16']    
 B.Drobavičius      
 4   Benas Drobavičius    ->       1-a vieta
      [61] 12:55    A.Mažeika
 3   Joringis Skirgaila          16:21  21:15  21:10 [32']
 J.Skirgaila      
 14       ->      
  [23] 11:15    J.Skirgaila    
 11   Kajus Ragaliauskas      21:2  21:0 [10']    
[9] 10:25    K.Ragaliauskas      
 6   Matas Klimas    ->      
    [41] 12:05    J.Skirgaila  
 7   Aleksandras Kriauza        21:12  21:15 [21']  
 A.Kriauza      
 10       ->      
  [24] 11:15    D.Tankevič    
 15         21:4  21:5 [17']    
 D.Tankevič      
 2   Daniel Tankevič    ->    B.Drobavičius   3-a vieta
      [61] 12:55    D.Tankevič
       D.Tankevič   21:7  21:9 [15']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Turūta    
     S.Valasevicius  
     S.Valasevicius   21:0   5-a vieta
      [62] 13:20    S.Valasevicius
     K.Ragaliauskas     21:5  21:5 [13']
    [42] 12:05    K.Ragaliauskas  
     A.Kriauza   21:11  21:10 [18']  
         
         
       N.Turūta   7-a vieta
       A.Kriauza
       A.Kriauza   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     A.Bašys  
   A.Bašys     ->  
   A.Bašys    
    ->     9-a vieta
      [63] 13:20   M.Klimas
        21:0
   M.Klimas    
   M.Klimas   ->    
     M.Klimas  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.