Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns) (2021-07-24)
Rikiuotė 2021-07-22 10:00 . Liko 27 d. 13 val 1 min
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevezys City Open, Data: 2020-02-29, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-29 2020-02-29 2020-02-29 2020-02-29  
 1  Mantas Smalskis    Dėl 1-8 vietos      
 M.Smalskis      
 16       ->      
  [128] 16:45   D.Paulauskas    
 9  Dominykas Paulauskas      21:15  21:16 [23']    
[109] 15:50   D.Paulauskas      
 8  Martynas Plauška    21:12  18:21  21:19 [42']      
    [153] 18:15   A.Giedrikas  
 5  Paulius Žostautas        21:14  21:7 [21']  
[110] 15:50   R.Stakionis      
 12  Raimondas Stakionis    22:20  13:21  21:19 [43']      
  [129] 16:45   A.Giedrikas    
 13         19:21  21:12  21:12 [33']    
 A.Giedrikas      
 4  Aidas Giedrikas    ->       1-a vieta
      [176] 19:10   A.Janušonis
 3  Darius Kubilius          21:15  21:18 [26']
 D.Kubilius      
 14       ->      
  [130] 16:45   L.Braknys    
 11  Tomas Vareika      21:10  21:8 [19']    
[111] 15:50   L.Braknys      
 6  Laimonas Braknys    22:20  21:12 [39']      
    [154] 18:15   A.Janušonis  
 7  Artūras Sirbikė        21:15  21:14 [21']  
[112] 15:50   A.Sirbikė      
 10  Pijus Povilonis    21:15  22:20 [38']      
  [131] 16:45   A.Janušonis    
 15         8:21  21:14  21:18 [32']    
 A.Janušonis      
 2  Augustas Janušonis    ->    D.Paulauskas   3-a vieta
      [177] 19:10   D.Paulauskas
       L.Braknys   21:12  21:14 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Smalskis    
    [155] 18:15   M.Smalskis  
     R.Stakionis   21:17  21:12 [26']   5-a vieta
      [178] 19:10   M.Smalskis
     D.Kubilius     21:18  13:21  21:17 [32']
    [156] 18:15   A.Sirbikė  
     A.Sirbikė   21:15  21:12 [22']  
         
         
       R.Stakionis   7-a vieta
      [179] 19:10   R.Stakionis
       D.Kubilius   17:21  21:4  21:17 [33']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Plauška    
   M.Plauška   ->    
    [132] 16:45   M.Plauška  
   P.Žostautas     21:14  21:11 [23']  
   P.Žostautas    
    ->     9-a vieta
      [157] 18:15   M.Plauška
        21:17  21:16 [23']
   T.Vareika    
   T.Vareika   ->    
    [133] 16:45   T.Vareika  
   P.Povilonis     23:21  21:10 [23']  
   P.Povilonis    
    ->    
         
       P.Žostautas   11-a vieta
      [158] 18:15   P.Žostautas
       P.Povilonis   21:18  21:18 [29']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 
Pajūrio taurė
2021-07-03 10:00 2021-07-03 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds, Es)
2021-06-26 10:00 2021-06-26 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug E    VV  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Cv)
2021-06-26 11:00 2021-06-26 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Tauragės TVK badmintono taurė
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI (Vienetai vasaros dieną)
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 5 etapas)
2021-06-19 11:00 2021-06-19 20:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
RSL Lithuanian International
2021-06-10 13:00 2021-06-13 19:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug   Kv  VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 4 etapas)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.