Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es), Data: 2020-03-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė        
 32       ->        
  [13] 10:20    A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 17   Mindaugas Trybas 
 Laura Paulauskaitė 
    21:3  21:16 [15']      
[1] 10:00    M.Povilaitis, K.Janutaitė        
 16   Martynas Povilaitis 
 Kotryna Janutaitė 
  25:23  21:16 [22']        
    [25] 11:10    A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9   Giedrius Stasiulis 
 Judita Vadeikienė 
      21:18  21:7 [21']    
[2] 10:00    P.Umantas, D.Lubė        
 24   Paulius Umantas 
 Diana Lubė 
  20:22  21:18  22:20 [30']        
  [14] 10:20    P.Gečas, G.Plečkaitytė      
 25   Andrius Stankevičius 
 Jelena Puchova 
    21:14  19:21  25:23 [30']      
[3] 10:00    P.Gečas, G.Plečkaitytė        
 8   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
  21:12  21:12 [15']        
      [41] 12:00    A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
 5   Valentas Stončius 
 Neringa Brazauskienė 
        21:9  21:12 [15']  
[4] 10:00    V.Stončius, N.Brazauskienė        
 28   Egidijus Merkevičius 
 Karolina Merkevičiūtė 
  21:9  21:16 [13']        
  [15] 10:20    V.Stončius, N.Brazauskienė      
 21   Paulius Jūras 
 Eglė Markelytė 
    21:18  21:15 [17']      
[5] 10:00    P.Jūras, E.Markelytė        
 12   Evaldas Čižinauskas 
 Justė Kazakauskaitė 
  20:22  21:19  21:16 [29']        
    [26] 11:10    V.Salietis, A.Pakšytė    
 13   Agnius Tamošaitis 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
      21:17  20:22  21:12 [28']    
[6] 10:00    M.Kancleris, R.Milašauskaitė        
 20   Mindaugas Kancleris 
 Roberta Milašauskaitė 
  21:12  21:17 [14']        
  [16] 10:20    V.Salietis, A.Pakšytė      
 29         21:14  21:15 [16']      
 V.Salietis, A.Pakšytė        
 4   Vidas Salietis 
 Aurelija Pakšytė 
  ->         1-a vieta
        [55] 12:30    A.Mackevič, J.Ramaneckienė
 3   Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
          21:19  21:17 [19']
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė        
 30       ->        
  [17] 10:45    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 19   Martynas Atkočaitis 
 Vaida Žitlinskaitė 
    17:21  21:15  21:15 [30']      
[7] 10:00    M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė        
 14   Mindaugas Danys 
 Rugilė Gečaitė 
  21:19  17:21  21:16 [26']        
    [27] 11:10    G.Vizgirda, R.Šulnienė    
 11   Simas Malakauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
      21:11  12:21  21:13 [27']    
[8] 10:00    G.Fridricas, E.Keturakytė        
 22   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  19:21  21:18  21:18 [26']        
  [18] 10:45    G.Vizgirda, R.Šulnienė      
 27   Gytis Celencevičius 
 Viltė Navardauskaitė 
    18:21  21:19  21:16 [28']      
[9] 10:20    G.Vizgirda, R.Šulnienė        
 6   Gytis Vizgirda 
 Rasa Šulnienė 
  21:8  19:21  21:12 [24']        
      [42] 12:00    K.Šemeta, U.Pūkaitė  
 7   Paulius Ivanauskas 
 Indrė Petrulaitienė 
        21:15  21:19 [18']  
[10] 10:20    P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė        
 26   Ramūnas Ražanauskas 
 Aušra Montvydaitė 
  21:15  17:21  21:18 [28']        
  [19] 10:45    K.Šemeta, U.Pūkaitė      
 23   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
    21:17  21:11 [17']      
[11] 10:20    K.Šemeta, U.Pūkaitė        
 10   Karolis Šemeta 
 Ugnė Pūkaitė 
  21:18  21:9 [15']        
    [28] 11:10    K.Šemeta, U.Pūkaitė    
 15   Vygantas Garmus 
 Viktorija Suško 
      21:10  21:19 [19']    
[12] 10:20    S.Stravinskas, K.Remeikaitė        
 18   Salvijus Stravinskas 
 Kotryna Remeikaitė 
  7:21  21:10  21:7 [24']      V.Salietis, A.Pakšytė   3-a vieta
  [20] 10:45    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė   [56] 12:30    G.Vizgirda, R.Šulnienė
 31         21:13  21:14 [18']    G.Vizgirda, R.Šulnienė   22:20  21:18 [24']
 R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė        
 2   Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Žibūdienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       P.Gečas, G.Plečkaitytė    
      [43] 12:00    P.Gečas, G.Plečkaitytė  
       V.Stončius, N.Brazauskienė   21:16  21:17 [18']   5-a vieta
       
       L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė     ->
      [44] 12:00    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė  
       R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė   14:21  21:11  21:10 [29']  
           
           
         V.Stončius, N.Brazauskienė   7-a vieta
       
         R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Povilaitis, K.Janutaitė      
    [29] 11:10    M.Povilaitis, K.Janutaitė    
     P.Umantas, D.Lubė   21:18  18:21  21:8 [29']    
      [45] 12:00    M.Povilaitis, K.Janutaitė  
     P.Jūras, E.Markelytė     9:21  21:18  21:12 [26']  
    [30] 11:10    P.Jūras, E.Markelytė    
     M.Kancleris, R.Milašauskaitė   24:22  18:21  21:19 [28']     9-a vieta
       
     M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė       ->
    [31] 11:10    M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė    
     G.Fridricas, E.Keturakytė   18:21  21:12  21:14 [25']    
      [46] 12:00    S.Stravinskas, K.Remeikaitė  
     P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė     15:21  21:18  21:18 [28']  
    [32] 11:10    S.Stravinskas, K.Remeikaitė    
     S.Stravinskas, K.Remeikaitė   21:12  21:18 [20']    
           
         P.Jūras, E.Markelytė   11-a vieta
       
         M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Umantas, D.Lubė    
       
       M.Kancleris, R.Milašauskaitė   ->   13-a vieta
       
       G.Fridricas, E.Keturakytė     ->
       
       P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Trybas, L.Paulauskaitė      
   M.Trybas, L.Paulauskaitė   ->      
    [33] 11:35    G.Stasiulis, J.Vadeikienė    
   G.Stasiulis, J.Vadeikienė     16:21  21:18  21:10 [28']    
  [21] 10:45    G.Stasiulis, J.Vadeikienė      
   A.Stankevičius, J.Puchova   21:8  21:13 [16']      
      [47] 12:00    A.Tamošaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė  
   E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė       16:21  21:18  24:22 [30']  
  [22] 10:45    E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė      
   E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė   22:20  21:6 [15']      
    [34] 11:35    A.Tamošaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė    
   A.Tamošaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė     16:21  21:19  21:17 [26']    
   A.Tamošaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   M.Danys, R.Gečaitė      
   M.Danys, R.Gečaitė   ->      
    [35] 11:35    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė    
   S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė     11:21  21:13  21:19 [32']    
  [23] 10:45    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė      
   G.Celencevičius, V.Navardauskaitė   11:21  21:17  21:16 [29']      
      [48] 12:00    D.Martinaitis, L.Venckutė  
   R.Ražanauskas, A.Montvydaitė       21:14  15:21  21:17 [27']  
  [24] 10:45    D.Martinaitis, L.Venckutė      
   D.Martinaitis, L.Venckutė   21:10  21:8 [12']      
    [36] 11:35    D.Martinaitis, L.Venckutė    
   V.Garmus, V.Suško     21:15  21:18 [17']    
   V.Garmus, V.Suško      
    ->    G.Stasiulis, J.Vadeikienė   19-a vieta
       
         S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       M.Trybas, L.Paulauskaitė    
       
       E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė   ->   21-a vieta
       
       M.Danys, R.Gečaitė     ->
       
       V.Garmus, V.Suško   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     A.Stankevičius, J.Puchova    
     A.Stankevičius, J.Puchova   ->    
       
     E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė     ->  
     E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     G.Celencevičius, V.Navardauskaitė    
     G.Celencevičius, V.Navardauskaitė   ->    
       
     R.Ražanauskas, A.Montvydaitė     ->  
     R.Ražanauskas, A.Montvydaitė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    MX  
     Suaug D 
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17 
     U-11 
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.