Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Red Bull - Power of Doubles and MIX, Data: 2020-02-15, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-15 2020-02-15 2020-02-15 2020-02-15  
 1   Karolis Šemeta 
 Justė Žibūdienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Šemeta, J.Žibūdienė      
 16       ->      
  [83] 14:30    K.Šemeta, J.Žibūdienė    
 9   Vygantas Garmus 
 Jelena Puchova 
    21:16  21:18 [18']    
[59] 13:00    V.Garmus, J.Puchova      
 8   Martynas Povilaitis 
 Kotryna Janutaitė 
  21:17  21:18 [23']      
    [113] 16:30    K.Šemeta, J.Žibūdienė  
 5   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
      12:21  21:14  21:18 [28']  
[60] 13:00    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 12   Dalius Martinaitis 
 Monika Janutaitė 
  21:10  23:21 [16']      
  [84] 14:30    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
 13   Gediminas Fridricas 
 Goda Juršėnaitė 
    21:13  21:23  21:13 [26']    
[61] 13:30    E.Čižinauskas, N.Brazauskienė      
 4   Evaldas Čižinauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  21:19  21:13 [17']       1-a vieta
      [132] 18:00    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė
 3   Giedrius Miestauskas 
 Aurelija Pakšytė 
        21:13  21:14 [18']
[62] 13:30    G.Miestauskas, A.Pakšytė      
 14   Luidži Pakula 
 Marija Šiaučiūnaitė 
  21:11  21:10 [16']      
  [85] 15:00    G.Miestauskas, A.Pakšytė    
 11   Gytis Celencevičius 
 Evelina Keturakytė 
    21:8  23:21 [18']    
[63] 13:30    V.Salietis, A.Brikaitė      
 6   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
  21:19  21:14 [19']      
    [114] 16:30    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė  
 7   Paulius Umantas 
 Tanita Urbonienė 
      21:19  10:21  21:10 [27']  
[64] 13:30    S.Stravinskas, T.Rakauskaitė      
 10   Salvijus Stravinskas 
 Toma Rakauskaitė 
  22:20  21:19 [23']      
  [86] 15:00    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė    
 15         21:17  21:7 [18']    
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   3-a vieta
      [133] 18:00    G.Miestauskas, A.Pakšytė
       G.Miestauskas, A.Pakšytė   14:21  21:18  21:17 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Garmus, J.Puchova    
    [115] 16:30    E.Čižinauskas, N.Brazauskienė  
     E.Čižinauskas, N.Brazauskienė   21:13  9:21  21:19 [25']   5-a vieta
      [134] 18:00    V.Salietis, A.Brikaitė
     V.Salietis, A.Brikaitė     21:16  21:18 [17']
    [116] 16:30    V.Salietis, A.Brikaitė  
     S.Stravinskas, T.Rakauskaitė   21:9  21:19 [19']  
         
         
       V.Garmus, J.Puchova   7-a vieta
      [135] 18:00    V.Garmus, J.Puchova
       S.Stravinskas, T.Rakauskaitė   21:16  16:21  21:17 [35']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Povilaitis, K.Janutaitė    
   M.Povilaitis, K.Janutaitė   ->    
    [117] 17:00    D.Martinaitis, M.Janutaitė  
   D.Martinaitis, M.Janutaitė     21:12  11:21  21:17 [27']  
  [87] 15:00    D.Martinaitis, M.Janutaitė    
   G.Fridricas, G.Juršėnaitė   21:15  21:14 [16']     9-a vieta
      [136] 18:00    P.Umantas, T.Urbonienė
   L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė       21:13  21:17 [17']
  [88] 15:00    G.Celencevičius, E.Keturakytė    
   G.Celencevičius, E.Keturakytė   21:16  21:12 [16']    
    [118] 17:00    P.Umantas, T.Urbonienė  
   P.Umantas, T.Urbonienė     17:21  21:17  21:12 [30']  
   P.Umantas, T.Urbonienė    
    ->    
         
       M.Povilaitis, K.Janutaitė   11-a vieta
      [137] 18:00    M.Povilaitis, K.Janutaitė
       G.Celencevičius, E.Keturakytė   21:8  21:19 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Fridricas, G.Juršėnaitė  
     G.Fridricas, G.Juršėnaitė   ->   13-a vieta
      [138] 18:00    L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė
     L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė     18:21  21:16  21:10 [24']
     L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mažeikių taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 18:00
Sodų pagrindinė mokykla, Mažeikiai
SIGNEDOS taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 14:00
RIO arena, Kaunas
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.