Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Red Bull - Power of Doubles and MIX, Data: 2020-02-15, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-15 2020-02-15 2020-02-15 2020-02-15  
 1   Dainius Čeplinskas 
 Matas Čeplinskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Čeplinskas, M.Čeplinskas      
 16       ->      
  [23] 11:00    D.Mazėtis, M.Puchovičius    
 9   Skirmantas Jurkevičius 
 Ričardas Kazlauskas 
    21:15  21:11 [16']    
[9] 10:00    D.Mazėtis, M.Puchovičius      
 8   Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
  21:13  21:9 [17']      
    [46] 12:30    K.Narkevičius, L.Fiodorovas  
 5   Karolis Narkevičius 
 Laimis Fiodorovas 
      23:21  18:21  21:19 [31']  
[10] 10:00    K.Narkevičius, L.Fiodorovas      
 12   Rokas Kondrotas 
 Valerij Vasilčenko 
  21:8  17:21  21:18 [27']      
  [24] 11:00    K.Narkevičius, L.Fiodorovas    
 13   Robertas Lapinskas 
 Donatas Sirvydis 
    16:21  21:16  21:19 [28']    
[11] 10:00    A.Butkus, V.Jankauskas      
 4   Audrius Butkus 
 Valdas Jankauskas 
  21:15  16:21  21:14 [27']       1-a vieta
      [65] 13:30    K.Narkevičius, L.Fiodorovas
 3   Nojus Budrikas 
 Rolandas Budrikas 
        21:16  11:21  21:15 [26']
[12] 10:00    N.Budrikas, R.Budrikas      
 14   Donatas Ferensas 
 Aleksėj Borisenko 
  21:19  16:21  21:15 [28']      
  [25] 11:00    R.Pratusevičius, A.Abromaitis    
 11   Rytis Pratusevičius 
 Almantas Abromaitis 
    20:22  21:14  21:16 [33']    
[13] 10:30    R.Pratusevičius, A.Abromaitis      
 6   Justinas Tomkevičius 
 Paulius Jakubčionis 
  18:21  21:14  21:13 [27']      
    [47] 12:30    R.Pratusevičius, A.Abromaitis  
 7   Karolis Bužinskis 
 Darius Sirvydis 
      19:21  21:14  21:15 [31']  
[14] 10:30    K.Bužinskis, D.Sirvydis      
 10   Gytis Celencevičius 
 Laimonas Bečalis 
  21:17  25:23 [19']      
  [26] 11:00    G.Buitvydas, R.Ražanauskas    
 15         14:21  21:13  21:13 [28']    
 G.Buitvydas, R.Ražanauskas      
 2   Gediminas Buitvydas 
 Ramūnas Ražanauskas 
  ->    D.Mazėtis, M.Puchovičius   3-a vieta
      [66] 13:30    G.Buitvydas, R.Ražanauskas
       G.Buitvydas, R.Ražanauskas   21:9  14:21  21:16 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Čeplinskas, M.Čeplinskas    
    [48] 12:30    A.Butkus, V.Jankauskas  
     A.Butkus, V.Jankauskas   21:14  21:11 [15']   5-a vieta
      [67] 13:30    K.Bužinskis, D.Sirvydis
     N.Budrikas, R.Budrikas     21:18  22:20 [21']
    [49] 12:30    K.Bužinskis, D.Sirvydis  
     K.Bužinskis, D.Sirvydis   21:14  21:9 [15']  
         
         
       D.Čeplinskas, M.Čeplinskas   7-a vieta
      [68] 13:30    N.Budrikas, R.Budrikas
       N.Budrikas, R.Budrikas   13:21  21:17  21:15 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Jurkevičius, R.Kazlauskas    
   S.Jurkevičius, R.Kazlauskas   ->    
    [50] 12:30    R.Kondrotas, V.Vasilčenko  
   R.Kondrotas, V.Vasilčenko     17:21  21:15  21:12 [27']  
  [27] 11:00    R.Kondrotas, V.Vasilčenko    
   R.Lapinskas, D.Sirvydis   21:14  21:5 [14']     9-a vieta
      [69] 14:00    G.Celencevičius, L.Bečalis
   D.Ferensas, A.Borisenko       21:17  23:21 [19']
  [28] 11:00    D.Ferensas, A.Borisenko    
   J.Tomkevičius, P.Jakubčionis   17:21  21:17  21:17 [31']    
    [51] 12:30    G.Celencevičius, L.Bečalis  
   G.Celencevičius, L.Bečalis     21:17  21:15 [17']  
   G.Celencevičius, L.Bečalis    
    ->    
         
       S.Jurkevičius, R.Kazlauskas   11-a vieta
      [70] 14:00    S.Jurkevičius, R.Kazlauskas
       D.Ferensas, A.Borisenko   21:17  21:17 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Lapinskas, D.Sirvydis  
     R.Lapinskas, D.Sirvydis   ->   13-a vieta
      [71] 14:00    J.Tomkevičius, P.Jakubčionis
     J.Tomkevičius, P.Jakubčionis     21:18  21:16 [17']
     J.Tomkevičius, P.Jakubčionis  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai. Atšaukta !!!
2020-04-18 11:00 2020-04-19 19:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga Atšaukta !!!
2020-04-18 10:00 2020-04-18 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR Atšaukta !!!
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.